Krzysztof Koteras Firma Handlowo-Usługowa Budowlana "Dach-Dek Plus"

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. ks. Kazimierza Waseli 8, 61-406 Poznań wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma Krzysztof Koteras Firma Handlowo-Usługowa Budowlana "Dach-Dek Plus" prowadzi działalność w branży Budowa i wykończenia pod klucz. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Poznań w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Krzysztof Koteras Firma Handlowo-Usługowa Budowlana "Dach-Dek Plus" udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: dachdekplus@wp.pl lub telefon: 888 095...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Krzysztof Koteras Firma Handlowo-Usługowa Budowlana "Dach-Dek Plus". Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. ks. Kazimierza Waseli 8, 61-406 Poznań.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.40637N, 16.92516E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Krzysztof Koteras Firma Handlowo-Usługowa Budowlana "Dach-Dek Plus" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marek
Usługa wykonana profesjonalnie. Bardzo dobre podejście do klienta.
P
Pan
Bardzo solidnie estetycznie i ładnie wykonanie jeżeli chodzi o dachy Papowe chyba lepszej firmy nie ma i co ważne taniej od konkurencji .. Z czystym sumieniem POLECAM
A
Aga
Matacz i lichwiaz
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.