Błażej Winkler Kancelaria Radcy Prawnego

Świadczymy pełen zakres obsługi prawnej

Radcy prawni
ul. mjr. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Błażej Winkler Kancelaria Radcy Prawnego
ul. mjr. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań wielkopolskie
Telefon
Błażej Winkler Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności firmy Błażej Winkler Kancelaria Radcy Prawnego w Poznań
W Kancelarii Radcy Prawnego Błażeja Winklera zajmujemy się świadczeniem usług prawnych już od 1997 roku. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu. Zajmujemy się pełną obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Kancelarii Radcy Prawnego Błażeja WInklera działamy już od niemal dwóch i pół dekady. Nasza praktyka zawodowa, w tym setki przeprowadzonych spraw i rozwiązanych casusów stanowią gwarancję skutecznego rozwiązania problemów prawnych różnego rodzaju.

Kancelaria nasza pracuje i współpracuje z najlepszymi teoretykami i praktykami prawa. Wysokie wymagania w zakresie posiadanej wiedzy i kompetencji naszych pracowników oraz współpracowników stanowią atut Kancelarii. Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną niezależnie od rodzaju problemu i stopnia jego skomplikowania. Siedzibą naszej Kancelarii jest Poznań, jednakże posiadanie rozległej sieci kontaktów pozwala Kancelarii sprawować obsługę prawną na terenie całego kraju oraz poza jego granicami poprzez współpracę z innymi podmiotami.

Odnotowujemy szerokie sukcesy w prowadzeniu spraw z wielu dziedzin prawa na rzecz Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W szczególności specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:

- nieruchomości,
- linie energetyczne,
- prawo lokalowe.

W kompleksowej obsłudze pomagają nam ekonomiści i doradcy podatkowi. Współpracujemy m.in. z notariuszami, rzeczoznawcami i tłumaczami przysięgłymi oraz renomowanymi Kancelariami w Polsce i za granicą. Oferujemy profesjonalną obsługę prawną o najwyższym stopniu kompetencji zawodowej, zrozumienie potrzeb klienta oraz planowe działanie zgodne z zasadami etyki zawodowej - są to najważniejsze atuty zespołu naszych prawników.

Prawnicy naszej Kancelarii posiadają bogatą wiedzę oraz doświadczenie zdobyte na czołowych uczelniach krajowych, następnie uzupełnione odbytymi aplikacjami, zakończonymi zdanymi z sukcesem egzaminami przed Okręgową Izbą Radców Prawnych w Poznaniu.

Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszej stronie internetowej w celu dowiedzenia się reszty szczegółów na temat oferty.Certyfikaty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń