Bednarczyk Sławomir Zakład Blacharsko-Dekarski

Dachy i usługi dekarskie
ul. św. Antoniego 15 /2, 61-359 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(1)
(4)
Telefon
501 822 657

Informacje

Dachy i usługi dekarskie to branża, w której Bednarczyk Sławomir Zakład Blacharsko-Dekarski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Poznań w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Bednarczyk Sławomir Zakład Blacharsko-Dekarski udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: slawekdach@o2.pl lub telefon: 501 822 657
Adres wykonywania działalności przez Bednarczyk Sławomir Zakład Blacharsko-Dekarski to ul. św. Antoniego 15 /2, 61-359 Poznań. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Bednarczyk Sławomir Zakład Blacharsko-Dekarski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.