Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Ratajczak Szpital św. Wojciecha

Przepuklina, przepuklina brzuszna, przepuklina pachwinowa, operacja przepukliny.

Chirurdzy
ul. Bolesława Krzywoustego 114, 61-144 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 708 715
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Krzywoustego 114, 61-144 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przepuklina Przepuklina brzuszna Przepuklina pachwinowa Chirurg Poznań Operacja przepukliny brzuszne pomocy w leczeniu przepuklin. Nasza kadra składa się w najlepszych herniologów. Pacjenci mogą się kontaktować w zakresie konsultacji, operacji oraz leczenia. Naszą misją jest skuteczne leczenie przepuklin w miejscu, gdzie nasi Pacjenci będą czuli się komfortowo i z poczuciem bezpieczeństwa.
Produkty i usługi
Operacje w Szpitalu Św. Wojciecha
Operacje przepuklin przeprowadzam w Szpitalu Św. Wojciecha, zlokalizowanym w Poznaniu, przy ulicy Bolesława Krzywoustego 114. Szpital mieści się w cichej, oddalonej od centrum części Poznania, z dobrym dojazdem z autostrady A2.

Do dyspozycji pacjentów są nowoczesne sale operacyjne, gabinety konsultacyjne i zabiegowe oraz komfortowe pokoje dla Pacjentów. W wyposażeniu ośrodka znajduje się najnowszej generacji sprzęt medyczny, spełniający wszelkiestandardy oraz aktualne wymogi bezpieczeństwa. Pokoje dla pacjentów wyposażone są w łazienkę, TV satelitarną, WiFi, praktyczne stoliki przyłóżkowe oraz w szafę na odzież. Pokoje są klimatyzowane, co zwiększa komfort pobytu, zwłaszcza po operacji.

W Szpitalu pracują najwyższej klasy specjaliści oraz wykształcony personel medyczny, którzy są do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.

Objawem przepukliny jest pojawiające się w momencie działania tłoczni brzusznej (np.w czasie kaszlu) miękkie uwypuklenie odpowiadające workowi przepuklinowemu. Zwykle nie towarzyszą temu szczególne dolegliwości bólowe. Część chorych skarży się na uczucie pociągania, czy ciężkości. Jeśli worek przepuklinowy wchodzi „w kolizję” z przebiegającymnerwem, może powodować neuralgię, którą chory będzie odczuwał jako pieczenie czy szczypanie. Zawartość worka zwykle daje się odprowadzić z powrotem do jamy brzusznej - mówimy wtedy o przepuklinie odprowadzalnej lub wolnej. Gdy do worka przepuklinowego dostanie się więcej zawartości niż zazwyczaj, może dojść do jej uwięźnięcia. Przepuklina nie daje się odprowadzić, staje się twardym, tkliwym guzem. Towarzyszą temu znaczne dolegliwości bólowe, z czasem mogą dołączyć się objawy niedrożnościprzewodu pokarmowego, a więc wymioty i zatrzymanie wiatrów i stolca. Uwięźnięta przepuklina przechodzi w zadzierzgniętą z martwicą jelita.


Przepukliny pachwinowe
Przepukliny brzuszne
Przepuklina pępkowa
Przepuklina pachwinowa
Przepuklina brzuszna
Przepukliny pępkowe
Marki i specjalizacje
Przepuklina
Przepuklina brzuszna
Przepuklina pachwinowa
Chirurg Poznań
Operacja przepukliny brzusznej,
Operacja przepukliny pachwinowej,
Dobry chirurg Poznań,
Laparoskopowa operacja przepukliny,
Przepuklina pachwinowa konsultacje,
Przepuklina pachwinowa leczenie,
Chirurg.
Przepukliny pachwinowe
Przepukliny brzuszne
Przepuklina pępkowa
Przepuklina pachwinowa
Przepuklina brzuszna
Przepukliny pępkowe
Przepuklina
Przepuklina brzuszna
Przepuklina pachwinowa
Chirurg Poznań
Operacja przepukliny
Certyfikaty
Przepuklina Przepuklina brzuszna Przepuklina pachwinowa Chirurg Poznań Operacja przepukliny brzusznej, Operacja przepukliny pachwinowej, Dobry chirurg Poznań, Laparoskopowa operacja przepukliny, Przepuklina pachwinowa konsultacje, Przepuklina pachwinowa leczenie, Chirurg. Przepukliny pachwinowe Przepukliny brzuszne Przepuklina pępkowa Przepuklina pachwinowa Przepuklina brzuszna Przepukliny pępkowe Przepuklina Przepuklina brzuszna Przepuklina pachwinowa Chirurg Poznań Operacja przepukliny

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń