Multi Dom Eko Sławomir Winter

Rekuperatory Odkurzacze centralne Rekuperacja Poznań

ul. Borecka 1, 61-313 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 997 767
Adres korespondencyjny
ul. Borecka 1, 61-313 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Zasięg działalności Multi Dom Winter sięga całego województwa wielkopolskiego, nasze gruntowne wymienniki ciepła, odkurzacze czy wentylacje centralne, oraz pompy ciepła znaleźć można między innymi na terenie miast i miasteczek, takich jak Poznań Gniezno, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Borówiec, Biskupin, Środa Wielkopolska czy Września.

Wszystkie cieszą się niezwykłą popularnością, gdyż niosą za sobą korzyści zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla portfeli naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Opis działalności
Multi Dom to firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlano – wentylacyjnym. Nasze przedsiębiorstwo założyliśmy w 1997 roku natomiast w 2006 roku skupiliśmy się na dystrybucji systemów wentylacyjnych, odnawialnych źródeł energii oraz rekuperatorów. Posiadamy liczne certyfikaty świadczące o naszej rzetelności i profesji. Oferowane przez nas produkty montujemy zarówno na domach jednorodzinnych jak i budynkach firmowych oraz użyteczności publicznej.
Produkty i usługi
* Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne cieszą się coraz większą popularnością, którą zawdzięczają przede wszystkim temu, że pozwalają na stuprocentowe wyeliminowanie zużytego, zanieczyszczonego powietrza.

W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, w których to powietrze z kurzem wraca z powrotem do obiegu, odkurzacze centralne transportują powietrze, wraz zanieczyszczeniami od razu na zewnątrz budynku, pozwalając cieszyć się zawsze świeżym i czystym powietrzu w pomieszczeniach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Wągrowiec, Poznań, Kościan, Nowy Tomyśl, Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Szamotuły

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń