SZKOLENIA PIERWSZA POMOC Medevac Kursy Pierwszej Pomocy

POWIEDZ, ŻE ZNALAZŁEŚ NAS W INTERNECIE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI DOBREGO UPUSTU !!

ul. Katowicka 65 b/22, 61-131 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
510 086 364
Adres korespondencyjny
ul. Katowicka 65 b/22, 61-131 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Kursy pierwszej pomocy dla firm w mieście Poznań. Szkolenia z pierwszej pomocy w Wielkopolsce. Dojeżdżamy do klienta. Kursy pierwszej pomocy realizujemy w całym kraju. Zwykle wyjeżdżamy z Poznania czy Gniezna. Nieobce nam są rejony Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Gdańska, Krakowa czy też Rzeszowa.Uczestnik kursu pierwszej pomocy otrzymuje zaświadczenie / certyfikat o ukończeniu szkolenia.
Produkty i usługi
Medevac Marcin Sydor, pl. Powst. Wlkp. 15, 62-095 Murowana Goślina. Kursy pierwszej pomocy w Poznaniu, Wielkopolsce o najwyższym z możliwych standardach. Wypracowaliśmy sobie umiejętność dopasowania się do potrzeb i możliwości zamawiającego, tak by osiągnąć wspólny cel, jakim jest zdobycie umiejętności pomagania drugiemu człowiekowi. Wprowadzamy najnowsze nowinki ze świata medycznego, tak by przekazywane wiadomości były zawsze aktualne i wiarygodne. Używamy nowoczesnych metod dydaktycznych, na kursach pierwszej pomocy, uczestnicy na bieżąco mogą obserwować swoje działanie podczas kursu pierwszej pomocy. Forma praktyczna zajęć w myśl zasady "nie mów - rób", pozwala na manualne opanowanie omawianych zagadnień. Ratowanie ludzkiego życia, to często umiejętność odnalezienia się w arcytrudnych warunkach. Na zajęciach stawiamy kursanta w możliwie realnych sytuacjach. Dzięki temu kurs jest bardziej "życiowy", dzięki temu wzmacniamy pewność siebie szkolonego, co przekłada się na efektywniejszy sposób udzielania pierwszej pomocy w trudnych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są w możliwie małych grupach, a to pozwala na integrację kursantów, zrozumienie całości materiału.
Kursy pierwszej pomocy Poznań, kursy pierwszej pomocy, Kursy pierwszej pomocy Wielkopolska, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia z ratownictwa bojowego, branża budowlana, , Kurs pierwszej pomocy, kurs indywidualny, branża produkcyjna, branża finansowa i ubezpieczenia, branża transportowa, kurs pediatryczny. Szkolenia w Poznaniu, kursy w Poznaniu
Uczestnik kursu pierwszej pomocy otrzymuje zaświadczenie / certyfikat o ukończeniu szkolenia. W zależności od rodzaju zajęć na rewersie umieszczamy wszystkie zagadnienia, które przekazujemy podczas kursów.
Dojeżdżamy do klienta. Kursy pierwszej pomocy realizujemy w całym kraju. Zwykle wyjeżdżamy z Poznania czy Gniezna. Nieobce nam są rejony Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Gdańska, Krakowa czy też Rzeszowa.
Marki i specjalizacje
Kurs pierwszej pomocy. Wszystkie zagadnienia są takie same jak na normalnych zajęciach. Dodatkowym atutem więc jest to, że mamy możliwość treningu w różnych opcjach, wersjach. Trener pierwszej pomocy odpowiada na wszystkie pytania dotyczące szkolenia, a same zajęcia możemy rozszerzyć o kolejne zagadnienia, które wzbudzą zainteresowanie. ODZIAŁ II Medevac Marcin Sydor, pl. Powst. Wlkp. 15, 62-095 Murowana Goślina,
Certyfikaty
Oferta kursów pierwszej pomocy dla pracowników firm produkcyjnych obejmuje przede wszystkim zajęcia, które nawiązują do typowych sytuacji, jakie mogą mieć miejsce fabryce, warsztacie, podczas budowy. Szkolenie pozwala właściwie przygotować kursanta do działania w czasie wypadku np. wózkiem widłowym, upadku z dużej wysokości, z rozcięciami, złamaniami czy oparzeniami. W tej formule nie odpuszczamy z sytuacjami związanymi z zasłabnięciami czy NZK oraz AED.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Oborniki, Września, Wągrowiec, Poznań

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jan
2019-08-22 13:36:22
polecam