Architektoniczna Pracownia Projektowa Tomasz Drożdżyński

Projektowanie domów i budynków użyteczności publicznej na miarę naszych czasów!

Biura architektoniczne
ul. Konińska 18, 61-041 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 870 86 14
Adres korespondencyjny
ul. Konińska 18, 61-041 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy profesjonalne usługi projektowe!
Produkty i usługi
Nasza firma rozpoczęła działalność w branży architektonicznej w 1994 roku. Przez wszystkie lata aktywności na rynku udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, dzięki któremu tworzymy funkcjonalne, klasyczne, ale także nowoczesne projekty budynków mieszkalnych oraz wszelakich placówek publicznych, np. szpitali, biur oraz hal rekreacyjnych.

Nasi wykwalifikowani architekci wszystkich branż posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu różnego rodzaju obiektów. Skuteczność ich pracy podziwiać można nie tylko w Poznaniu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ale także w całej Polsce. Projekty budowlane domów oraz projekty budynków użyteczności publicznej wykonywane są z ogromnym zaangażowaniem, skrupulatnością oraz dokładnością. Realizujemy zarówno małe, jak i duże projekty architektoniczne, stosujemy nowoczesne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na rozszerzanie naszej działalności w projektowaniu obiektów architektonicznych. Dotrzemy w każde miejsce, skontaktujemy się z każdym klientem, zrealizujemy każdy projekt. Nasza firma to pewność, zaufanie i bezpieczeństwo.

Zakres usług projektowych:
• domy mieszkalne
• budynki użyteczności publicznej:
- szkoły
- biblioteki
- hale sportowo-widowiskowe
- budynki biurowe
- urzędy
- hotele
- obiekty służby zdrowia: szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, przychodnie, apteki

Potrzebujesz profesjonalnego projektu architektonicznego? Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią projektową w Poznaniu!

Usługi projektowe
Oferujemy usługi projektowania budynków zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Działamy także na zlecenie większych korporacji oraz instytucji publicznych. Dostosowujemy się do potrzeb każdego Kontrahenta. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz pomysły naszych Zleceniodawców.
Marki i specjalizacje
Realizacja projektów budowlanych

Naszym celem jest urzeczywistnienie Państwa planów i marzeń o pięknym domu lub mieszkaniu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając sugestie naszych Klientów. Poprzez realizację projektów budynków użyteczności publicznej współtworzymy wizerunek nowoczesnego miasta, co pomaga nam zająć wysokie miejsce wśród firm z branży architektonicznej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń