Iskra Tel poż system

Projektowanie, montaż i uruchamianie czynnych oraz biernych zabezpieczeń PPOŻ

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Krańcowa 11, 61-022 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Iskra Tel poż system
ul. Krańcowa 11, 61-022 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
NIP
7820025480
Telefon
Iskra Tel poż system

Informacje

Opis działalności firmy Iskra Tel poż system w Poznań
Tel-Poż-System Iskra to firma z Poznania, założona w 1992 roku. Specjalizuje się w handlu i usługach związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Służy też świadczeniem usług zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Produkty i usługi
Tel-Poż-System Iskra z Poznania to lider wśród firm zajmujących się ochroną przeciwpożarową. Przedsiębiorstwo kompleksowo podchodzi do realizacji swojej misji, czyli zapobiegania pożarom i minimalizowania strat nimi wywołanych. Rozwiązania, które oferuje przeznaczone są do zapobiegania pojawieniu się ognia, jego wykryciu oraz szybkim ugaszeniu. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci spółki otrzymują dokładnie to, czego potrzebują. Mogą to być np. projektowane, montowane i uruchamiane systemy wizualizacji, które zbierają dane i je analizują. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się instalacją takich systemów, jak:
- systemy oddymiania,
- systemy wentylacji przeciwpożarowej,
- dźwiękowe systemy ostrzegawcze,
- systemy detekcji gazów,
- systemy detekcji dymu,
- systemy sygnalizacji pożaru.

Tel-Poż-System Iskra zajmuje się też produkcją i montażem drzwi przeciwpożarowych, przegród przeciwpożarowych oraz fasad odpornych ona ogień.

Może też dostarczać apteczki, czujniki dymu i sprzęt gaśniczy. Są to hydranty z wężami, szafki ochronne na gaśnice oraz same gaśnice. Dzielą się na proszkowe, śniegowe, mgłowe i wiele innych.

Uzupełnieniem oferty są produkty BHP, takie jak tablice BHP i środki ochrony indywidualnej. Zaliczają się do nich kaski, uprzęże do pracy na wysokości, maski oraz nauszniki i okulary. Kupić tu można też specjalne obuwie i ubrania takie jak spodnie, bluzy i kombinezony.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Tel-Poż-System Iskra. Po więcej danych, związanych ze sprzedawanymi produktami oraz wykonywanymi usługami, najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Firma Iskra Tel poż system z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jarek
Sprawna, szybka i fachowa obsługa.

Słowa kluczowe