Profit Opakowania Jednorazowe

Autoryzowany dystrybutor producenta wysokiej jakości opakowań do żywności

Opakowania jednorazowe
ul. Krańcowa 50 A, 61-035 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Profit Opakowania Jednorazowe

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Profit zajmujące się dystrybucją opakowań jednorazowych ma siedzibę w Poznaniu. Posiadamy duże doświadczenie w branży, które zdobywamy już od 1993 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w dystrybucji wysokojakościowych, trwałych opakowań do żywności z folii OPS, PS, PP, PE, PET spełniających wszelkie wymagania.

Nasze opakowania znajdują szerokie zastosowanie w pakowaniu produktów z wielu branż przemysłu spożywczego. Używane są do wyrobów gastronomicznych, garmażeryjnych, surówek, kanapek, pyz, lodów, deserów. Oferowane opakowania doskonale sprawdzą się w pakowaniu wyrobów garmażeryjnych – przetworów mięsnych, ryb, przekąsek, surówek, obiadów, wyrobów cukierniczych: tortów, ciast, ciastek, pączków, lodów.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę opakowań mleczarni, cukierni, masarni, producentów garmażerki, wytwórców surówek, dostawców owoców, cateringu, restauracji, barów, sklepów. Podstawowa zaletą opakowań jest odpowiednia szczelność zamknięcia, ciekawy i oryginalny wygląd oraz różnorodny stopień przezroczystości. Polecamy:
- wiaderka PP do kiszonek i nie tylko,
- pojemniki styropianowe utrzymujące ciepło,
- patery,
- foremki,
- tacki aluminiowe,
- tacki i pojemniki pod zgrzew.

Oferujemy wiaderka różnej pojemności, kubki do napojów, naczynia i sztućce jednorazowe, opakowania styropianowe do dań ciepłych, reklamówki HDPE oraz worki do śmieci. W sprzedaży posiadamy serwetki, podkłady kartonowe, talerze i kubki papierowe, torebki papierowe, obrusy papierowe, papier do pakowania oraz papier toaletowy, chusteczki higieniczne i ręczniki papierowe.

Zapewniamy terminową realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie są opakowania z folii o różnych kształtach i pojemnościach, różnym stopniu przejrzystości, białe i czarne, na zawiasie, z plombą, pod zgrzew, z osobną pokrywką, do ciast, lodów, surówek, sałatek, owoców, wyrobów garmażeryjnych, dań ciepłych, napojów, tortilli, deserów, sosów, sushi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kaspian99
Bardzo dobre pojemniki styropianowe do dań ciepłych, długo utrzymują ciepło, doskonale sprawdzają się podczas dostawy jedzenia.