Cemar s.c. Marciniak L., Cegiołka W., Koziarska L.

Sklepy wielobranżowe
ul. Minikowo 28a, 61-355 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 833 24 41
Adres korespondencyjny
ul. Minikowo 28a, 61-355 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Cemar powstało w 1991 roku, a jego siedziba znajduje się w Poznaniu. Ta hurtownia budowlana skupia się na specjalistycznej dziedzinie jaką jest budowa tarasów i balkonów. Firma posiada najlepsze jakościowo rozwiązania budowlane i wykończeniowe, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, takich jak Schlueter Systems. Przedsiębiorstwo sprzedaje pojedyncze rozwiązania oraz oferuje kompleksową ofertą na którą składają się specjalistyczne technologie budowlane.
Produkty i usługi
Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci otrzymują dokładnie to, czego oczekują. A może to być sprzedaż materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach, szkolenie pracowników firm budowlanych w wykorzystaniu nowych technologii oraz nadzorowanie prac.

Technologie którymi dysponuje firma Cemar to technologia budowy trwałych tarasów i balkonów oraz zakładania ogrzewania tarasowego. W tym drugim przypadku zamiast ciężkiej wylewki betonowej na rurki kładzione są lżejsze materiały. Z kolei oferta materiałów potrzebnych do budowy standardowych konstrukcji tarasowych i balkonowych to:

- profile do płytek kamiennych
- profile na schody
- profile cokołowe z tworzyw sztucznych
- profile na różnice poziomów
- najazdy do garaży
- wsporniki pod zbrojenia
- rynny
- odpływy tarasowe
- maty izolacyjne

W sprzedaży znajdują się też materiały potrzebne do produkcji profili. Można wśród nich wyróżnić aluminium, mosiądz, stal nierdzewną, a także tworzywa sztuczne.

Więcej informacji o firmie Cemar i przygotowanej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i innych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń