Bestronic Bogusz Bartkowiak

Skup i naprawa komputerów

Serwis komputerów
os. Armii Krajowej 79 A, 61-379 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bestronic Bogusz Bartkowiak

Informacje

Opis działalności
Bestronic funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Świadczy usługi w zakresie serwisu komputerowego. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Właścicielem Bogusz Bartkowiak, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Posiadanie komputerów bądź laptopów bez wątpienia ułatwia funkcjonowanie, szczególnie w sytuacjach, w których prowadzimy własną działalność, wykonujemy pracę biurową, bądź w trakcie procesu edukacji. Służy nam przede wszystkim do prowadzenia internetowej korespondencji, pisania prac naukowych, uczenia się bądź jako element spędzania czasu wolnego. Niestety jak każdy inny sprzęt, tak i w tym wypadku bardzo często mamy do czynienia z różnego rodzaju usterkami.

Firma Bestronic oferuje usługi naprawcze komputerów i smartfonów oraz elementów elektroniki samochodowej i przemysłowej. Oferta zawiera szereg czynności, mających na celu doprowadzenie produktów do stanu używalności. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby sprzęt znów prawidłowo działał, a Klient uniknął konieczności zakupu nowego. Istnieje także możliwość wykonania indywidualnych projektów urządzeń na specjalne życzenie interesanta. Gwarancją przedsiębiorstwa jest fachowa obsługa i krótkie terminy realizacji zadań.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Pracownicy firmy Bestronic zapraszają do skorzystania z oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń