Winda sp.j. Zakład elektromechaniki dźwigowej

Serwisowanie urządzeń dźwigowych zakupionych w naszej firmie.

Windy i urządzenia dźwigowe
os. Orła Białego 3, 61-251 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 879 63 10
Adres korespondencyjny
os. Orła Białego 3, 61-251 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Winda znajduje się w Poznaniu. Specjalizujemy się w montażu urządzeń dźwigowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1990 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Winda jest montaż urządzeń dźwigowych w obiektach budowlanych. Podejmiemy się również serwisowania i konserwacji wind - nowych, zakupionych w naszej firmie oraz starszego typu. Świadczymy całodobowe pogotowie dźwigowe przez 365 dni w roku. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać okresowe badania dźwigów, a także pomiary elektryczne.

W naszej ofercie można znaleźć dźwigi osobowe o napędzie hydraulicznym bądź elektrycznym. Możemy zaproponować kabiny metalowe, drzwi szybowe automatyczne lub półautomatyczne, drzwi kabinowe automatyczne, a także drzwi przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Podejmiemy się również wykonania kaset dyspozycji wyposażonej w przyciski oznaczone pismem Braille'a.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy modernizacja wind. Proponujemy wymianę sterowania na mikroprocesorowe, zespołu napędowego, drzwi szybowych bądź wyposażenie pudła kabiny w drzwi automatyczne. Zakres modernizacji do uzgodnienia w zależności od stopnia zużycia dźwigu.

Oferujemy również:
- dźwigi towarowe małe,
- dźwigi towarowe bez obsługi - szpitalne,
- dźwigi towarowe z obsługą 1000-6000 kg,
- dźwigi towarowe bez maszynowni i podszybia,
- platformy przyschodowe wewnętrzne i zewnętrzne,
- platformy kabinowe.


Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Winda.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń