Kwiatowe Czary-Mary Alicja Ziembikiewicz

Piękne bukiety ze świeżych kwiatów.

Pamiątki i upominki
os. Piastowskie 17, 61-148 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
514 384 002
Kwiatowe Czary-Mary Alicja Ziembikiewicz

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem kwiaciarni Kwiatowe Czary-Mary, w ramach której działalności świadczymy szeroko pojęte usługi florystyczne. Właścicielką firmy jest Alicja Ziembikiewicz, a nasza placówka zlokalizowana jest na terenie Poznania.
Produkty i usługi
Florystyka to pasja, którą interesujemy się już od wielu lat. Dzięki temu posiadamy odpowiedni zmysł estetyki oraz sporą wiedzę na temat wielu różnych gatunków kwiatów. Dzięki temu możemy tworzyć ciekawe kompozycje florystyczne, które zachwycą niejednego Klienta.

Zatrudnieni w kwiaciarni pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które również pasjonują się florystyką oraz kwiatami. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować stuprocentowe zaangażowanie we wszystkie powierzone nam prace czy zlecenia. Terminowo wywiązujemy się z podjętych zadań.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- sprzedaż kwiatów,
- kwiaty doniczkowe,
- wiązanki na różne okazje,
- komponowanie bukietów,
- tworzenie wieńców,
- strojenie sal ślubnych.

Dodatkowo specjalizujemy się w sprzedaży wielu ciekawych upominków na różne okazje. Tworzymy także ciekawe kompozycje florystyczne, które można przeznaczyć na urodziny, imieniny, święta, śluby czy nawet pogrzeby. Ponadto możemy wykonać estetyczne i interesujące stroiki świąteczne, przeznaczone na święta Wielkiej Nocy czy Bpże Narodzenie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kwiaciarni Kwiatowe Czary-Mary w Poznaniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń