M-Bruk Hurtownia Kostki Brukowej i Materiałów Budowlanych Marek Michalak

Szeroki wybór artykułów budowlanych oraz kostki brukowej

Materiały budowlane
ul. Ostrowska 358, 61-312 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 870 53 60
Adres korespondencyjny
ul. Ostrowska 358, 61-312 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy M-Bruk znajduje się w Poznaniu. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Właścicielem firmy jest Marek Michalak.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych i kostki brukowej. Zapewniamy fachową pomoc w doborze potrzebnych artykułów. Zawsze dokładamy starań, ale promowane, wprowadzane przez nas rozwiązania były łatwe w montażu, a także skracały czas budowy. W bogatej ofercie firmy M-Bruk znajdą Państwo między innymi wyroby betonowe, takie jak rury, kręgi, przykrywy żeliwne czy betonowe. Oferujemy Państwu kostkę brukową granitową i klinkierową, a także elementy małej architektury z betonu płukanego. Do tych ostatnich należy zaliczyć przede wszystkim donice, wazony i płytki chodnikowe oraz płyty ażurowe.

Nie zabraknie u nas elementów opłotowania, ławek czy płyt tarasowych. Ponadto oferujemy: otoczaki, grysy, betonowe elementy płotów, kruszywa, gazony, palisady, krawężniki, bloczki, bramy metalowe, balustrady, pustaki architektoniczne. Uzupełnienie oferty produktowej to daszki, elementy schodowe i płyty ściekowe oraz chemia do nawierzchni.

Aktywnie współpracujemy z renomowanymi producentami, dlatego możemy zapewnić Państwu dostęp do szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi koparko-spycharką i usługi transportowe. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami o ładowności do 26t, w tym samochodami skrzyniowymi i ciągnikami siodłowymi.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy M-Bruk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń