Benetex wyłączny importer dodatków krawieckich i tkanin

Bo każdy dodatek ma znaczenie

ul. Ostrowska 458, 61-324 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 870 56 92
Benetex wyłączny importer dodatków krawieckich i tkanin

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Benetex znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku i niezmiennie zajmuje się sprowadzaniem do Polski i sprzedażą tkanin oraz dodatków krawieckich. W ofercie znajdują się najlepsze jakościowo rozwiązania renomowanych marek, które firma sprzedaje w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Duży wybór, wysoka jakość i atrakcyjne ceny wyróżniają ofertę Benetex na tle konkurencji. Przedsiębiorstwo dysponuje produktami sprowadzanymi z zagranicy, które doskonale nadają się do szycia odzieży. Przede wszystkim prowadzi sprzedaż artykułów bezpiecznych, które używane są do produkcji odzieży roboczej i mundurów, na przykład strażackich. Odporne na ogień, impregnowane przed wodą i oddychające materiały stosowane są też w ubraniach sportowych. Wśród tkanin oferowanych przez przedsiębiorstwo są również materiały na odzież młodzieżową i dla dorosłych. Nadają się ponadto do szycia kurtek, żakietów, spodni, spódnic oraz odzieży medycznej, śpiworów, plecaków i parasoli.

Benetex ma też w ofercie:
-zamki Kroko,
-klamry plastikowe,
-klamry metalowe,
-odzieżowe taśmy odblaskowe,
-rzepy,
-nici szwalnicze,
-nici hafciarskie,
-siatki tekstylne,
-lamówki.

Te ostatnie można zamówić z nadrukami. Ponadto firma sprzedaje wkłady odzieżowe, w tym koszulowe, napy, haczyki i nity oraz zamki Rubi Star.

Więcej informacji dotyczących produktów sprzedawanych przez Benetex można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące dodatków krawieckich i tkanin najlepiej kierować na adres e-mailowy. Można również zadzwonić.

Marki i specjalizacje
W ofercie firmy znajdują się artykuły takich marek jak:ITW NEXUS CONCORDIA TEXTILES , MURTRA – TAPCRO, KROKO, PERMESS, Krass i wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń