Unimat Fabryka Wycieraczek

Wycieraczki zewnętrzne i wewnętrzne produkowane na zamówienie

Bramy i ogrodzenia
ul. Pokrzywno 10a, 61-315 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Unimat Fabryka Wycieraczek
ul. Pokrzywno 10a, 61-315 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
NIP
7771741867
Telefon
Unimat Fabryka Wycieraczek

Informacje

Opis działalności firmy Unimat Fabryka Wycieraczek w Poznań
Fabrykę Wycieraczek Unimat prowadzimy w Poznaniu. Od końca lat 90. ubiegłego wieku wytwarzamy wycieraczki obiektowe i systemowe. Dostarczamy produkty wysokiej jakości skonfigurowane zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zapewniamy szybkie realizowanie zamówień i wysoką jakość.
Produkty i usługi
Zachowanie czystości w budynkach pochłania cenny czas i środki. Na szczęście rozliczne oszczędności przynoszą produkowane przez nas wycieraczki! W Fabryce Wycieraczek Unimat wytwarzamy zewnętrzne i wewnętrzne produkty zatrzymujące w zależności od zastosowanego materiału błoto, piasek, wodę i inne zabrudzenia. Wycieraczki sprzedajemy jako gotowe oraz wytwarzamy elementy na zamówienie. Poza wymiarami klienci dobierają kolor, logo i napisy na wyrobach z fabryki.

W Fabryce Wycieraczek Unimat produkujemy takie rozwiązania czyszczące do wnętrz, jak m.in. wycieraczki aluminiowe. Wyposażone są we wkłady ze szczotką, tekstylne albo z gumy. Wytwarzamy również standardowe wycieraczki domowe, wycieraczki modułowe na płytkach i wycieraczki z włókna kokosowego. Dostępne są też u nas maty osuszające, ażurowe wycieraczki gumowe, systemy z osadnikami, a także specjalne wycieraczki o większej powierzchni przeznaczone do czyszczenia kół wózków widłowych.

Klientom polecamy również wycieraczki zewnętrzne. Są to:
-zewnętrzne wycieraczki aluminiowe,
-wycieraczki domowe przed drzwi wejściowe,
-wycieraczki modułowe na płytkach do samodzielnego montażu,
-ocynkowane stalowe kraty,
-ażurowe wycieraczki gumowe,
-systemy wycieraczek z osadnikiem i odwodnieniem.

Dodatkowych informacji o produkowanych wycieraczkach udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupów na stronie internetowej Fabryki Wycieraczek Unimat!
Zasięg działania
Firma Unimat Fabryka Wycieraczek z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe