Unimat Fabryka wycieraczek Rafał Rejmisz

Producent zewnętrznych i wewnętrznych wycieraczek systemowych

Wycieraczki i maty
ul. Pokrzywno 10A, 61-315 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Unimat Fabryka wycieraczek Rafał Rejmisz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Unimat znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo Rafała Rejmisza powstało w 1999 roku. Fabryka wycieraczek dostarcza rozwiązania systemowe do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego.
Produkty i usługi
Wycieraczki to elementy wyposażenia używane w niemal każdym obiekcie. Ich zadaniem jest zachowanie czystości wewnątrz domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej i sklepów. Na wykonanych z różnych materiałów wycieraczkach osadzają się bród i woda nanoszone przez przechodzące osoby oraz przejeżdżające pojazdy. Z tego powodu wybór wycieraczki to ważne zadanie. Najlepiej zaufać doświadczeniu i wybrać rozwiązania produkowane przez fabrykę wycieraczek Unimat. Jej produkty są wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo. Można wśród nich wyróżnić:
-wycieraczki aluminiowe wewnętrzne
-wycieraczki aluminiowe zewnętrzne
-gumowe wycieraczki ażurowe
-wycieraczki wewnętrzne z włókien naturalnych
-wycieraczki kokosowe
-systemy osadników z odwodnieniem
-systemy czyszczenia przejazdowego
-maty antypoślizgowe

Te ostatnie używane to nastopnice antypoślizgowe, najczęściej używane na schodach, zapobiegające poślizgnięciom. Z kolei wewnętrzne wycieraczki aluminiowe dostępne są w trzech wariantach. Pierwszym z nich są wycieraczki osuszające, drugim osuszająco-czyszczące, a trzecim czyszczące.

Poza wymienionymi wycieraczkami produkowane są też wycieraczki z logo, wycieraczki do wózków widłowych oraz wycieraczki ze stalowych krat ocynkowanych.

Do wycieraczek można dokupić ramy i akcesoria montażowe. Są to kleje montażowe, śruby i szczotki czyszczące.

Firmowe produkty doskonale sprawdzają się jako wycieraczki wejściowe oraz mogą wchodzić w skład większych stref czyszczenia obiektów.

Wymienione informacje dotyczące fabryki wycieraczek Unimati jej poszczególnych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można złożyć zamówienie na poszczególne artykuły.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe