Gabinet Psychoterapii Pomoc Psychologiczna Monika Rutkowska

Pomoc w walce z uzależnieniami

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Polanka 61-131 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 21:00
Wtorek 08:00 - 21:00
Środa 08:00 - 21:00
Czwartek 08:00 - 21:00
Piątek 08:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
695 724 655
Gabinet Psychoterapii Pomoc Psychologiczna Monika Rutkowska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Monika Rutkowska i jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień. Mój gabinet znajduje się w Poznaniu.
Produkty i usługi
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem członkiem nadzwyczajnym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Certyfikat specjalisty terapii uzależnień zdobyłam w Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej w IPZ w Warszawie. Pracowałam jako psychoterapeuta psychoanalityczny na Całodobowym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości Mam długoletnie doświadczenie w zawodzie terapeuty uzależnień, które zdobywałam w poradniach uzależnień, a także w ośrodku stacjonarnym leczenia uzależnień dla młodzieży.

Oferta:
- badania psychologiczne,
- leczenie depresji,
- leczenie alkoholizmu,
- leczenie uzależnienia od narkotyków,
- leczenie nerwic.

Obszary, w których pomagam to: zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju (depresje, stany maniakalne), zaburzenia nerwicowe (lęki, nerwice natręctw), zaburzenia psychotyczne (stany schizoafektywne, schizofrenia), zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnienia (od środków psychoaktywnych i inne), współuzależnienie, syndrom DDA oraz osobom, które są ciekawe, aby badać i poznawać własny wewnętrzny świat psychiczny i przez to lepiej rozumieć siebie – „by móc kochać i pracować” (Freud).
Swoją pracę terapeutyczną opieram na trzech filarach: kształceniu teoretycznym, doświadczeniu własnej terapii psychoanalitycznej, regularnej superwizji pracy klinicznej. Swoją postawę etyczną opieram głównie o Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Prowadzę indywidualną psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych i młodzieży. Przeprowadzam konsultacje i udzielam pomocy psychologicznej.

Współpracuję z: - Poradnią Leczenia Uzależnień (Poznań-Wilda) - Wielkopolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Katharsis-Poznań- Centrum Psychoterapii Integralnej – Poznań.

Zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, szamotulski, śremski, wrzesiński

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Kasper
Psycholog z powołania. Pełna empatii i pomocna. Polecam.
A
Amadeusz
Dzięki pani Monice stanąłem na nogach po ciężkich chwilach w swoim życiu. Zawdzięczam jej ba prawdę wiele. Polecam każdemu, kto czuje się bezsilny i potrzebuje pomocy specjalisty.
W
Wojciech
Pani psycholog pomogła mi poradzić sobie z problemami, które bardzo utrudniały mi codzienne funkcjonowanie.
I
Igor
Bardzo wyrozumiała i empatyczna pani psycholog. Ciężko zaufać obcej osobie i otworzyć się przed nią. Pani Monika to bardzo ciepła osoba, która wzbudza poczucie zaufania.