3K Tech Tomasz Kubacki

Twój dostawca i serwis hydrauliki siłowej

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Radziwoja 3, 61-057 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(61) 870 71 67
3K Tech Tomasz Kubacki

Informacje

Opis działalności
3K Tech to firma z siedzibą w Poznaniu, założona w 2009 roku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Tomasz Kubacki, zajmuje się handlem i usługami związanymi z instalacjami hydrauliki siłowej.
Produkty i usługi
Hydraulika siłowa jest powszechnie używana w maszynach budowlanych. Instalacje tego typu narażone są na duże obciążenia, dlatego niekiedy ulegają awariom. W takim przypadku najlepiej zgłosić się do 3K Tech, czyli firmy, która od wielu lat działa w branży związanej z hydrauliką siłową. Przedsiębiorstwo gwarantuje konkurencyjne cen, duży wybór produktów i usług oraz dotrzymywanie terminów. Podstawą firmowej oferty jest naprawa i regeneracja siłowników hydraulicznych, która polega np. na wymianie rur cylindrycznych, tłoczysk, dławicy i łożysk. W zakładzie zakuwane są też węże hydrauliczne oraz istnieje możliwość naprawy węży bez konieczności demontażu. Serwisowane są siłowniki z wywrotek, koparek, ładowarek, hakowców, pras i wielu innych urządzeń i pojazdów.

3K Tech prowadzi ponadto sprzedaż różnych elementów hydrauliki siłowej. Można do nich zaliczyć:
-rozdzielacze hydrauliczne,
-zawory hydrauliczne,
-gumowe węże hydrauliczne,
-elementy złączne.

Poza wymienionymi częściami przedsiębiorstwo dostarcza części do maszyn górniczych, osłony do węży i przewodów oraz lejki serwisowe, maty ochronne i liczne węże. Są to poza wężami hydraulicznymi węże do klimatyzacji, węże do myjek ciśnieniowych, węże do cięcia wodą, a także węże przemysłowe, techniczne i pneumatyczne.

Dodatkowo firma sprzedaje maszyny służące do zakuwania węży hydraulicznych.

Pełna oferta 3K Tech znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzesiek
Prowadzę firmę budowlaną i używam wielu maszyn wyposażonych w instalacje hydrauliki siłowej. W związku z tym musiałem nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, które zajmuje się serwisowaniem hydrauliki siłowej. Mój wybór padł na 3K Tech i nie żałuję, bo to świetni specjaliści. Potrafią sprawnie zakuwać przewody i naprawiać siłowniki hydrauliczne. Jestem zadowolony ze współpracy.