3K Tech Tomasz Kubacki

Regeneracja siłowników, zakuwanie węży hydraulicznych i sprzedaż części

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Radziwoja 3, 61-057 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 870 71 67
3K Tech Tomasz Kubacki

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy 3K Tech znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Tomasz Kubacki, prowadzi działalność handlowo-usługową związaną z hydrauliką siłową. Na rynku działa od 2009 roku.
Produkty i usługi
Hydraulika siłowa stosowana jest w prasach, koparkach, ładowarkach, hakowcach i wielu innych urządzeniach i pojazdach. Jej serwis najlepiej zlecić firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i świadczy zarówno usługi naprawcze, jak i prowadzi sprzedaż części niezbędnych przy serwisie, czyli 3K Tech. Przedsiębiorstwo zajmuje się wymianą podzespołów albo regeneracją siłowników hydraulicznych oraz sprzedaje i zakuwa różne węże hydrauliczne. Dostarcza też rozdzielacze i zawory hydrauliczne, w tym zawory bezpieczeństwa, przelewowe i elektrozawory. Oferuje również inne węże niż hydrauliczne, w tym:
-węże pneumatyczne,
-węże techniczne,
-węże przemysłowe,
-węże do myjni,
-węże do myjek ciśnieniowych,
-węże do cięcia wodą,
-węże do klimatyzacji,
-węże termoplastyczne.

W ofercie znajdują się też osłony do węży, elementy złączne, szybkozłącza i korki serwisowe. W dobrych cenach można również zakupić lejki serwisowe, maty ochronne i maszyny służące do zakuwania przewodów hydraulicznych.

Dodatkowo firma sprzedaje części do maszyn górniczych. Można wśród nich wymienić wyłączniki, zawory, czujniki, noże, tuleje i inne elementy.

Więcej informacji o 3K Tech znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą można zadawać telefonicznie albo kierować na adres e-mailowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń