"Boral" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Tworzywa sztuczne
ul. Sandomierska 11, 61-351 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
NIP
7820043638
Strona www
Telefon

Informacje

Tworzywa sztuczne to branża, w której "Boral" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Poznań w województwie wielkopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (61) 87...
Firma świadczy działalność pod adresem 61-351 Poznań ul. Sandomierska 11. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Boral" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Boral" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.