Mk Hydro-Trans Wiercenie Studni

Studnie wiercone, Obudowy studzienne, Stacje uzdatniania wody Poznań

Studnie
ul. Stewnicka 6, 61-314 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 250 676
Adres korespondencyjny
ul. Stewnicka 6, 61-314 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Firma działa na rynku Wielkopolski od ponad 15 lat. Jednak doświadczenie sięga 40 lat. Tak długi staż działalności firmy świadczy o jakości wykonywanych usług, doświadczeniu, profesjonalizmie i zadowoleniu odbiorców. Tworzymy bezobsługowe ujęcia wodne, wykonujemy różnego rodzaju przyłącza wodne i sanitarne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem ujęć, geologami, zakładami projektującymi ogrody i automatyczne systemy nawadniania. Studnie głębinowe zaopatrzą we własną wodę, a uzdatnienie pozwoli na spożywanie jej, czystej, nieskażonej chlorem i innymi substancjami konserwującymi, bogatej w minerały i przede wszystkim zdrowej.

Firma wykonywała zlecenia dla takich potentatów rynkowych jak: Hochland Polska, Terravita, producent wód mineralnych „Wielkopolanka”, czy na przykład dla największej w Wielkopolsce fabryki papieru „Malta Decor”. Ceny odwiertów uzależnione są od indywidualnych potrzeb inwestora i mogą być ustalone po spotkaniu lub rozmowie telefonicznej z przedstawicielem naszej firmy. Koszt uzależniony jest od średnicy wiercenia, głębokości oraz użytych materiałów, które zawsze wybiera klient, oczywiście po dokładnym przedstawieniu, objaśnieniu i wskazaniu różnic pomiędzy wykorzystanymi materiałami.
Opis działalności
Tworzymy bezobsługowe ujęcia wodne, wykonujemy różnego rodzaju przyłącza wodne i sanitarne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem ujęć, geologami, zakładami projektującymi ogrody i automatyczne systemy nawadniania.
Produkty i usługi
Firma STUDNIE POZNAŃ może pochwalić się ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. W Wielkopolsce działa od ponad 15 lat. Jednym z jej głównych celów jest tworzenie bezobsługowych ujęć wodnych, a także różnego rodzaju instalacji. Naszym klientom oferujemy także usługę konserwacji i ewentualnej naprawy instalacji. Ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Posiadamy ogromne doświadczenie przy budowaniu kompletnych ujęć wody, w tym: studni wierconych, obudów studziennych, przyłączy i instalacji wodnych (wraz z zabezpieczeniem, zasilaniem i sterowaniem prądowym). Budujemy także stacje uzdatniania wody. Nasi pracownicy, w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie, prowadzą także odwierty suche, a także wykonują odwodnienia terenu metodą studni depresyjnych. Zajmujemy się także montażem i wymianą pomp głębinowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wykonanie projektu i montażu poprzedzone jest dokładnym wywiadem i pomiarami. Wszystkie nasze działania wykonujemy w oparciu o procedury bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującym prawem.

Szczególną wagę przywiązujemy do rzetelności i terminowości oferowanych przez nas usług.

Dzięki temu, zdobyliśmy zaufanie klientów i możemy pochwalić się współpracą z wieloma przedsiębiorstwami. Zaufały nam dziesiątki klientów, w tym państwowe i prywatne instytucje.

Współpracujemy między innymi z geologami, przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem ujęć, a nawet zakładami projektującymi ogrody i automatyczne systemy nawadniania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Stewnickiej 6.

Jeśli są państwo zainteresowani naszą ofertą lub szukają porady w zakresie oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Już podczas pierwszej rozmowy możemy dokonać szacunkowej wyceny inwestycji. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.
Marki i specjalizacje
KOMPLETNE UJĘCIA WODY
ODWIERTY SUCHE
ODWODNIENIA TERENU METODĄ STUDNI DEPRESYJNYCH
MONTAŻ I WYMIANA POMP GŁĘBINOWYCH
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Poznań, Kościan, Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Szamotuły

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń