"4dens stomatologia" Dorota Sieradzka Marcin Sieradzki

Stomatolodzy i protetycy
ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(61) 878 12 91
Adres korespondencyjny
ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie

Informacje

Firma "4dens stomatologia" Dorota Sieradzka Marcin Sieradzki z siedzibą w miejscowości Poznań świadczy swoje usługi w branży Stomatolodzy i protetycy.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "4dens stomatologia" Dorota Sieradzka Marcin Sieradzki poprzez email: biuro@4dens.pl lub telefon: (61) 878 12 91 .
Firma świadczy działalność pod adresem 61-249 Poznań ul. Unii Lubelskiej 1,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "4dens stomatologia" Dorota Sieradzka Marcin Sieradzki: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "4dens stomatologia" Dorota Sieradzka Marcin Sieradzki w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
Olga
Super profesjonalna i miła obsługa. Polecam Gorąco Wszystkim.
E
Ela
Od wielu lat ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami tego gabinetu. Można powiedzieć, że to już zażyłość. Kiedy ktoś przekona się do kogoś i nigdy się nie zawiódł, nie szuka i nie ryzykuje więcej. Zanim trafiliśmy do gabinetu 4dans bywało różnie, ale dziś cieszymy się, że ten rozdział mamy już za sobą. Lekarze reprezentują bardzo wysoki poziom fachowości, doświadczenia, empatii i poszanowania dla pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam!
D
Dorota
Gorąco polecam. Gabinetu 4dens nie zamieniłabym na inny. Jakość usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i sympatycznie. Pani Doktor wyleczyła mi wszystkie ubytki oraz zadbała o kwestie estetyczne(piaskowanie i lakier). Bezbolesne leczenie oraz podanie znieczulenia. Zawsze z miłą chęcią wracam do gabinetu.
O
Ola
Świetni lekarze, bardzo kompetentni, dokładni, szczegółowo informują o całym leczeniu, uważnie słuchają pacjenta. Dodatkowo sympatyczni, pełni empatii i z poczuciem humoru. Ze zdziwieniem zauważyłam, że pacjenci wychodzą z uśmiechem na ustach, co rzadko się zdarza u dentysty! Następnego dnia po wizycie otrzymałam sms-a z zapytaniem, jak się czuję. Widać zainteresowanie i troskę z ich strony. Szczerze polecam!
P
Paweł
Profesjonalne i bezbolesne leczenie w sympatycznej atmosferze, bardzo polecam!
N
nieznany
Jest to Gabinet Stomatologiczny, do którego chodzi się z przyjemnością. Po pierwsze szybko i bez bólu wyleczone zęby, po drugie pełen zakres usług, a po trzecie atmosfera jest jak u przyjaciółki na kawie :). Polecam ten gabinet wszytkim, którzy chcą wyleczyć zęby i strach przed stomatologiem. ANIA
R
Roksana
Perfekcyjne i indywidualne podejście do pacjenta. Atmosfera rewelacyjna całkowicie odpręża zestresowanego pacjenta , zwłaszcza panikarzy takich jak ja. Doktorzy wyjaśniają co będzie robione, dlaczego i przede wszystkim wykonują swoją pracę delikatnie. Osobiście polubiłam chodzenie do dentysty, po wizytach w tym gabinecie. Polecam!
N
Natalia
Gabinet Pani Doroty odwiedzam regularnie już od kilkunastu lat, ja i cała moja rodzina. I choć fotel dentystyczny zmienił się już kilka razy, profesjonalizm w leczeniu utrzymuje się nadal na wysokim poziomie. Pani Dorota i Pan Marcin, to nie tylko wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, ale ludzie, którzy zmieniają wizytę u stomatologa w przemiłe spotkanie. Wspaniale radzą sobie z mniejszymi pacjentami i są bardzo wyrozumiali dla starszego pokolenia. Jednak najważniejsze jest to, że moje zęby są zdrowe i przekraczając próg gabinetu nie czuję lęku przed otwarciem buzi :D Mojej "Wróżki Dentystycznej" nie zamienię na żadną inną. pozdrawiam
J
Joanna
Można przestać się bać. Zęby wyleczone i jest duża motywacja do regularnych wizyt. Bardzo kompetentni, wyjaśnią, w czym problem, wytłumaczą leczenie. Nie jest się kolejnym pacjentem-klientem z kolejki, a człowiekiem, któremu można pomóc.
K
Kasia
Bardzo dobry stomatolog
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.