Advacom Sp. z o.o.

Najlepsze projekty systemów informatycznych

Sieci komputerowe i integracja systemów
ul. Zawady 33, 61-001 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Advacom Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W AdvaCom oferujemy szereg usług informatycznych i systemowych. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy serdecznie do przeczytania szczegółów oferty.
Produkty i usługi
W AdvaCom działamy prężnie już od 1988 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu systemów informatycznych. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży sprawia, że razem z nią rozwijaliśmy swoje umiejętności, dzięki czemu dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości.

Nasi pracownicy to specjaliści od wszelkiego rodzaju systemów IT. Zapewniamy ich bezpieczeństwo, nasze rozwiązania zawierają klastry serwerów, macierze dyskowe i systemy archiwizacji danych.

Proponowane przez nas systemy obejmują:

- okablowanie strukturalne,
- urządzenia aktywne sieci,
- serwery,
- stacje robocze,
- oprogramowanie systemowe,
- oprogramowanie aplikacyjne.

Otrzymaliśmy autoryzacje od renomowanych producentów okablowania, takich jak Molex, Reichle&DeMassari i Systimax. Z jego pomocą tworzymy okablowanie sieci komputerowej, telefonicznej, systemów dozorowych, kontroli dostępu, a także instalację energetyczną ogólną.

Proponujemy Państwu kompleksową ofertę obejmującą doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż i serwis. Zapewniamy również szkolenia i warsztaty, które uczą, jak w praktyce wykorzystać w pełni potencjał proponowanych przez nas rozwiązań.

Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń