Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Monika Rutkowska

Pomoc w walce z uzależnieniami

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Polanka 7A/7, 61-131 Poznań wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Monika Rutkowska
ul. Polanka 7A/7, 61-131 Poznań wielkopolskie
Telefon
Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Monika Rutkowska

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Monika Rutkowska w Poznań
Nazywam się Monika Rutkowska i jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam stosowne certyfikaty oraz kwalifikacje, które pozwalają mi efektywnie świadczyć swoje usługi. Siedziba mojego gabinetu znajduje się w Poznaniu.
Produkty i usługi
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem także członkiem nadzwyczajnym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Certyfikat specjalisty terapii uzależnień zdobyłam w Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej w IPZ w Warszawie.

Moje usługi to przede wszystkim:
- leczenie nerwic,
- leczenie depresji,
- leczenie alkoholizmu,
- badania psychologiczne,
- leczenie uzależnienia od narkotyków.

Obszary, w których pomagam to: zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju (depresje, stany maniakalne), zaburzenia nerwicowe (lęki, nerwice natręctw), zaburzenia psychotyczne (stany schizoafektywne, schizofrenia), zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnienia (od środków psychoaktywnych i inne), współuzależnienie, czy syndrom DDA.

Pomagam także osobom, które są ciekawe, aby badać i poznawać własny wewnętrzny świat psychiczny i przez to lepiej rozumieć siebie – „by móc kochać i pracować” (Freud). Swoją pracę terapeutyczną opieram na trzech filarach: kształceniu teoretycznym, doświadczeniu własnej terapii psychoanalitycznej, regularnej superwizji pracy klinicznej.

Swoją postawę etyczną opieram głównie o Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Dodatkowo prowadzę indywidualną psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych i młodzieży. Przeprowadzam konsultacje i udzielam pomocy psychologicznej swoim Pacjentom.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania proszę o kontakt oraz zachęcam do odwiedzenia mojego gabinetu w Poznaniu.
Zasięg działania
Firma Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Monika Rutkowska z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
P
Patryk
Polecam serdecznie. Najlepszy zakład psychologa w okolicy. Wysoka ocena zasłużona w stu procentach.
J
Juliusz
Można tutaj liczyć na sprawną i umiejętną pomoc w problemach psychologicznych.
E
Emil
Nie znam lepszego gabinetu psychologicznego w najbliższej okolicy. Sam odwiedziłem i jestem zadowolony.
J
Janusz
Miałem stosunkowo niedawno problemy z depresją, a oni umiejętnie pomogli mi z problemem. Zdecydowanie mogę polecić ich usługi.
E
Emma
Pracują tam naprawdę dobrzy, wykwalifikowani i doświadczeni psycholodzy. Zdecydowanie warto odwiedzić ten gabinet w razie jakichkolwiek problemów.
A
Angelika
Jest to naprawdę dobry zakład psychologiczny. Dobrze wykonują tam psychoanalizę dla pacjentów i umiejętnie starają się pomóc innym.