Profesjonalni.pl Bartłomiej Konieczka

Produkcja mebli kuchennych, łazienkowych i ogrodowych na zamówienie

Stolarze
ul. Ślusarska 4/5, 61-778 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Profesjonalni.pl Bartłomiej Konieczka
ul. Ślusarska 4/5, 61-778 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Telefon
Profesjonalni.pl Bartłomiej Konieczka

Informacje

Opis działalności firmy Profesjonalni.pl Bartłomiej Konieczka w Poznań
Profesjonalni.pl to zakład stolarski. Mieści się w Poznaniu. Jego właścicielem jest Bartłomiej Konieczka.
Produkty i usługi
Usługi stolarskie Profesjonalni.pl to gwarancja precyzji, estetyki i przystępnych cen. Firma dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych produkuje różne przedmioty i zabudowy zewnętrzne i wewnętrzne. Zlecenia realizuje kompleksowo, co oznacza terminowe dostawy i montaż. W ogrodach sprawdzają się takie konstrukcje drewniane jak:
-zadaszenia,
-ogrody zimowe,
-altany.

Ponadto Profesjonalni.pl wykonują na zamówienie meble ogrodowe z drewna, np. krzesła i stoliki różnej wielkości. Meble na wymiar stolarze oferują też do pomieszczeń. W domach i mieszkaniach świetnie prezentują się np. meble łazienkowe, w tym szafki pod umywalki. Do tego wytwarzane są meble kuchenne z szafkami stojącymi i wiszącymi oraz blatami. Firma realizuje także zamówienia na garderoby i szafy z drzwiami przesuwnymi. Dzięki swojej pojemności mieszczą wszystkie ubrania i buty. Łatwiej w ten sposób zachować porządek.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Profesjonalni.pl można uzyskać e-mailowo oraz telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Profesjonalni.pl Bartłomiej Konieczka z Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Grażyna
Lubię dopasowane meble, dlatego zamówiłam w Profesjonalni.pl zabudowę kuchni i łazienki. Wykonali do mojego domu drewnianą kuchnię z szafkami stojącymi i wiszącymi. Do tego zajęli się wyposażeniem łazienki i zamontowali szafkę pod umywalkę i szafkę, która kryje pralkę.
J
Janoman451
Profesjonalni.pl to zakład stolarski, który wykonał do mojego ogrodu altanę i meble. W altanie można siedzieć wieczorem, a dzięki otworowi w dachu nadaje się do grillowania. Poza tym używamy świetnych mebli drewnianych, w tym ławki, krzeseł i stolika.