Opis działalności firmy Polus Zbigniew Zegarmistrzostwo i jubilerstwo w Poznań
W Firmie Zbigniewa Polusa zajmujemy się świadczeniem usług zegarmistrzowskich. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Zbigniewa Polusa działamy prężnie na rynku poznańskim już od 1975 roku. Prowadzimy zakład zegarmistrzowsko-jubilerski. Wieloletnie doświadczenie to nie wszystko, czym możemy się pochwalić, nasz założyciel posiada również dyplom mistrzowski oraz szerokie grono zadowolonych Klientów. Zajmujemy się naprawą zegarków mechanicznych i kwarcowych różnych marek oraz zegarów antycznych.
Prowadzimy sprzedaż i jednocześnie wymianę takich elementów jak paski, bransolety, baterie, a także szkła do zegarków. Pozostała oferta obejmuje:
- budziki,
- wyroby ze złota,
- wyroby ze srebra,
- wyroby srebrne z okazji Chrztu,
- ekskluzywne szkło zdobione srebrem próby 925 i naturalnym bursztynem,
- wyroby srebrne z bursztynem.
W naszej ofercie posiadamy również zegarki renomowanych szwajcarskich marek takich jak Adriatica oraz zegarki innych marek - Pierre Ricaud, Timemaster.
Sprzedajemy również zegary ścienne i bufetowe, mechaniczne oraz kwarcowe.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu zawodowemu zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Polus Zbigniew Zegarmistrzostwo i jubilerstwo z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań, poznański