Maria Lipka Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Dobra księgowość to podstawa!

Biura rachunkowe
ul. 3 Maja 48a/3, 61-728 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 126 512
Adres korespondencyjny
ul. 3 Maja 48a/3, 61-728 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe, prowadzone przez Marię Lipkę, zlokalizowane jest w Poznaniu. Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Działamy na rynku od nieprzerwanie od 1996 roku.
Produkty i usługi
Dobrze prowadzona rachunkowość to podstawa dobrze zarządzanej firmy. Kontrola nad wydatkami oraz umiejętne gospodarowanie wpływami to ważne części kształtowania polityki firmy. Wierzymy, iż współpracując z naszymi partnerami biznesowymi, pomagamy im realnie w poprawie funkcjonowania ich firmy, oraz w wyjaśnianiu wielu zawiłości związanych z podatkami i innymi zobowiązaniami firmy.

Oferujemy przygotowanie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg handlowych, deklaracje rozliczeniowe do ZUS, pomoc w systemie rozliczeniowym kadry pracowniczej, pełna księgowość oraz rozliczenie ZUS.

Pomoc w rozliczeniach z kadrą pracowniczą to nasza współpraca. Może polegać ona na wspólnym określeniu budżetu na cele pracownicze, oraz w ustaleniu wielu innych aspektów związanych z pracownikami.

Nasza usługi stoją na najwyższym poziomie, od lat wspieramy małe i duże przedsiębiorstwa w drodze do sukcesu biznesowego.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń