Naprawa Maszyn Budowlanych Andrzej Turek

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Biegańskiego 22, 60-682 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Serwis i części do maszyn budowlanych to branża, w której Naprawa Maszyn Budowlanych Andrzej Turek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Poznań w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Naprawa Maszyn Budowlanych Andrzej Turek poprzez email: andrzejturek3@wp.pl lub telefon: 502 146 118 .
Z przedstawicielem firmy Naprawa Maszyn Budowlanych Andrzej Turek możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 60-682 Poznań ul. Biegańskiego 22,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Naprawa Maszyn Budowlanych Andrzej Turek.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
Operator
Najlepszy mechanik maszyn budowlanych, jakiego spotkałem. Hydraulika, mechanika. Nie wymienia niepotrzebnie części. Jak coś się da zregenerować to robi a nie każe płacić za nowe. Naprawia też wszelkiego rodzaju pompy. Za normalne pieniądze.
C
C
Fachowiec
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.