Piotr Janiak Kancelaria radcy prawnego

Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego.

Radcy prawni
ul. Długa 5/5, 61-850 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piotr Janiak Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności
Kancelaria radcy prawnego Piotra Janiaka znajduje się w Poznaniu. Została założona w 2016 roku i świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego.
Produkty i usługi
W naszej kancelarii świadczymy kompleksową obsługę osób fizycznych oraz zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Obszary prawa, w których specjalizujemy się, to:
-prawo cywilne
-prawo rodzinne
-prawo spadkowe
-prawo pracy
-prawo gospodarcze
-prawo handlowe
-prawo bankowe

Zajmujemy się też obrotem nieruchomościami i prawem działalności deweloperskiej. Rozwiązujemy problemy prawne z zakresu restrukturyzacji podmiotów i windykacji należności. Prowadzimy negocjacje i reprezentujemy Klientów w relacjach z wierzycielami i w postępowaniach egzekucyjnych.Analizujemy prawidłowości w działaniach wierzycieli. Sporządzamy również projekty i dajemy opinie oraz porady prawne dotyczące weksli lub ich deklaracji.

Nasza kancelaria działa od lat, a radcy prawni pracujący w niej są doświadczeni, pełnią swoje obowiązki sumiennie i z dyskrecją. Skuteczność i kompleksowa obsługa Klienta są dla nas najważniejsze. Potrzeby naszych usługobiorców są zawsze dokładnie analizowane. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z profesjonalizmem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii radcy prawnego Piotra Janiaka.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń