Starcopy S.C.

Sprzedaż i wynajem urządzeń biurowych

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(61) 826 93 53
Adres korespondencyjny
ul. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

O nas
STARCOPY S.C. działa w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce jako serwis kserokopiarek i serwis drukarek od ponad 25 lat, zaczynaliśmy jako Starfax Poznań w początkach lat dziewięćdziesiątych. W swojej ofercie mamy miedzy innymi kopiarki, niszczarki, drukarki, centrale telefoniczne, faksy, monitory wielkoformatowe różnych producentów takich jak Sharp, Konica Minolta, Panasonic, HSM i innych. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem urządzeń drukujących.

Wynajem kserokopiarek, kolorowych jak i czarno-białych to coraz chętniej wybierana forma współpracy pozwala optymalnie wykorzystać funkcjonalności sprzętu, nie angażując dużych środków finansowych naszych Klientów. Dzierżawa kopiarek od kilku lat jest bardzo popularnym sposobem zapewnienia finansowania druku w wielu Firmach. W ramach wynajmu kopiarek dostarczamy wszystkie materiały eksploatacyjne, z wyjątkiem papieru, oraz zapewniamy całkowity, kompleksowy serwis kserokopiarek. Przywyborze przez Klientów odpowiedniego urządzenia drukującego zapewniamy wsparcie poprzez najpierw indywidualne ustalenie potrzeb Klienta, następnie dopasowanie urządzenia i odpowiedniego oprogramowania, następnie dostawę, instalację i konfiguracje urządzenia w sieci Firmy Klienta.

Leasing jest inną możliwością finansowania zakupu urządzeń niezbędnych do pracy w biurze. Współpracujemy z Firmą Grenke w ramach finansowania zakupu sprzętu IT. Formalności ograniczone są do minimum, wystarczy złożyć wniosek, dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz dokument rejestrowy. Raty leasingowe można w całości zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, można wybrać raty miesięczne lub kwartalne, nie trzeba latami amortyzować zakupionych urządzeń. Leasing jest bardzo wygodną formą finansowania bo zapewnia szybki dostęp do nowoczesnego sprzętu takiego jak kserokopiarki Sharp, Konica Minolta, a Firma nie zamraża swojego kapitału, który można wykorzystać do innych inwestycji.
Opis działalności
Sprzedaż, dzierżawa i serwis urządzeń biurowych. Jesteśmy sprzedawcą Konica Minolta, Sharp, Panasonic, HP, Canon. Naprawiamy kserokopiarki, drukarki, faksy, kasy fiskalne, niszczarki dokumentów, drukarki 3D.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksową obsługę firm, w tym małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń biurowych. Zapewniamy nowoczesny sprzęt wysokiej jakości. Ponadto oferujemy szkolenia z obsługi użytkowania wszystkich oferowanych produktów.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:
- kopiarki nowe i używane,
- dzierżawa kserokopiarek,
- urządzenia wielofunkcyjne,
- drukarki,
- centrale telefoniczne (analogowe oraz cyfrowe),
- telefaksy,
- niszczarki,
- monitory wielkoformatowe.

To Państwo decydują, jaka opcja będzie idealna. Wynajmujemy oraz sprzedajemy urządzenia biurowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz mobilny serwis wszystkich naszych produktów.

Do każdegoz urządzeń dostarczamy oryginalne materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.
Nasi pracownicy to osoby z wieloletnią praktyką zawodową oraz dużym doświadczeniem. Służymy poradą podczas wyboru idealnego rozwiązania, które spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Starcopy oraz do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
bardzo dobra firma,polecam