Casolla Katarzyna Buczkowska

Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii dla kobiet dbających o wygląd

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Drużbickiego 13, 61-693 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Casolla Katarzyna Buczkowska
ul. Drużbickiego 13, 61-693 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
NIP
8431038543
Strona www
Telefon
Casolla Katarzyna Buczkowska

Informacje

Opis działalności firmy Casolla Katarzyna Buczkowska w Poznań
Instytut Urody Casolla znajduje się w Poznaniu. Salon kosmetyczny, którego właścicielką jest Katarzyna Buczkowska, rozpoczął działalność w 2010 roku. Oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej upiększające ciało i redukujące pojawiające się z wiekiem niedoskonałości.
Produkty i usługi
Odpowiednia dieta i ćwiczenia to w wielu przypadkach klucz do sukcesu, jakim jest młodo wyglądające ciało, ale to często nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze odpowiednie kosmetyki i zabiegi, które pomogą zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i zmarszczki. W tym celu najlepiej udać się do gabinetu kosmetycznego Casolla, gdzie wykwalifikowane kosmetyczki zaproponują odpowiednie zabiegi na twarz, brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki i inne części ciała. Przykładem są zabiegi przy pomocy lasera frakcyjnego regenerującego skórę, wstrzykiwanie kwasu hialuronowego i podawanie podskórnie botoxu, którym można też leczyć nadpotliwość. Zmiany skórne pomagają zwalczyć mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa i peelingi kawitacyjne, natomiast nadmierną tkankę tłuszczową usuną kriolipoliza zamrażająca tłuszcz i endermologia mechanicznym masażem odchudzająca twarz i ciało. Stosowane są też zabiegi Zaffiro do termoliftingu twarzy i dermapen zwiększający elastyczność skóry i zmniejszający jej przebarwienia. Klientki salonu Casolla mogą również skorzystać z takich usług kosmetologii i medycyny estetycznej jak:
-manicure,
-pedicure,
-henna,
-depilacja laserowa,
-oczyszczanie manualne twarzy.

Wykonywane są tu także masaże, w tym antycellulitowe, lecznicze i relaksacyjne.

Oferta salonu kosmetycznego Casolla jest rozbudowana, dlatego dla jej pełnego poznania warto wejść na stronę internetową, gdzie umieszczono dokładne opisy zabiegów i ich cennik. Terminy wizyt najlepiej umawiać telefonicznie albo za pośrednictwem profilu na Facebooku.

Zasięg działania
Firma Casolla Katarzyna Buczkowska z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe