Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Mikołajewicz

Pomoc adwokacka w sprawach odszkodowań

Adwokaci
ul. Garbary 95/6, 61-757 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(14 opinii) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Mikołajewicz
ul. Garbary 95/6, 61-757 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
NIP
5992133266
Telefon
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Mikołajewicz

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Mikołajewicz w Poznań
Kancelarię adwokacką prowadzimy od 2000 roku. Zlokalizowani jesteśmy w w Poznaniu. Naszym właścicielem jest Mariusz Mikołajewicz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług dla osób prywatnych i prawnych. Swoje obowiązki wykonujemy dyskretnie i w oparciu o aktualne przepisy prawa i ich nowelizacje.

Zajmujemy się sporządzeniem opinii prawnych, obroną interesów prawnych w postępowaniach przedsądowych i sądowych, doradztwem prawnym i dochodzeniem roszczeń.

Działamy w granicach:

– prawa zobowiązań,
– prawa rzeczowego,
– prawa spadkowego,
– prawa gospodarczego,
– prawa rodzinnego.

Dodatkowo proponujemy Państwu pomoc przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielowi odpowiedzialności cywilnej z tytułu wypadków komunikacyjnych, zakażeń szpitalnych lub błędów lekarskich.Zapewniamy pomoc dla frankowiczów oraz pomagamy ich w dochodzeniu odszkodowań.

Reprezentujemy interesy naszych klientów przed różnymi instytucjami, w szczególności przed ubezpieczycielami oraz organami wymiaru sprawiedliwości, w tym sądami wszystkich instancji.

Ponadto obsługujemy prawo karne skarbowe i prawo karne międzynarodowe.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej Mariusza Mikołajewicza z Poznania.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Mikołajewicz z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań, poznański

Aktualności

zapłata

08.11.2023

Dochodzenie roszczeń o zapłatę to jedna z usług, jakie wykonuję na rzecz swoich klientów. Mogę zapewnić pomoc w uzyskaniu roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielowi odpowiedzialności cywilnej z tytułu wypadków komunikacyjnych, błędów lekarskich i nie tylko. Ponadto zapewniam pomoc w przypadku roszczeń z tytułu wypadków ubezpieczeniowych z kontraktów w ubezpieczeniach gospodarczych.

opinie prawne

06.09.2023

Udzielam porad prawnych, ale w razie potrzeby mogę przygotować również opinię prawną, która jest pisemną formą porady. Wykonuję je na rzecz osób fizycznych i firm. W takim dokumencie znajduje się ocena danej sytuacji i możliwe rozwiązania, a także wszystkie dowody i argumenty.W razie pytań lub chęci mówienia się na konsultację w kancelarii pozostaję do dyspozycji pod podanym numerem telefonu.

obsługa prawna frm

15.07.2023

Od ponad 20 lat zajmuję się obsługą prawną firm. Przedsiębiorstwa i spółki korzystają z mojej pomocy doraźnie lub nawiązują długofalową relację. Do moich obowiązków należy między innymi konsultowanie umów, uczestniczenie podczas negocjacji biznesowych, a także pomaganie w uzyskaniu odszkodowania czy windykacji należności od wierzyciela.Więcej informacji można uzyskać telefonicznie.

prawo karne

02.05.2023

Prawo karne jest obszerne, dlatego samodzielna obrona w sądzie może być bardzo trudna. Jako adwokat zajmuję się obroną osób podejrzanych i oskarżonych. Uczestniczę w przesłuchaniach na policji, ale również zapewniam pomoc podczas rozpraw sądowych. Zawsze staram się pomóc w ustaleniu ścieżki obrony oraz skompletowaniu dowodów.

rozwody

21.03.2023

Rozwody nie są czymś przyjemnym i jako adwokat zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego też staram się, aby przebiegły one sprawnie i z korzyścią dla obu stron. Pomagam w pisaniu pozwów rozwodowych, a także uczestniczę w rozprawach, reprezentując na sali sądowej swojego klienta. Poza tym uczestniczę też w mediacjach i prowadzę sprawy związane z podziałem majątku.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
S
Sandra
Gorąco polecam. Specjaliści przez duże S.
Ł
Łukasz
Tak się składa, że akurat miałem sprawę o rozwód. Żona próbowała różnych sztuczek, na szczęście na straży stał mój adwokat :)
N
Nina
Nie można powiedzieć na nich złego słowa. Fajnie, że są tak dobrze przygotowani w kwestii odszkodowań.
M
Magda
Mam do tych prawników duże zaufanie. Zawsze pomagają w potrzebie.
K
Karina
Warto było skorzystać z pomocy tej kancelarii. Teraz kredyt we frankach nie jest taki straszny.
J
Julian
Super, że przyjęli moją sprawę. To nie było łatwe, bo spadek było trudno udowodnić, ale mimo to wszystko się udało.
K
Kuba
Rozwód nie był jednak taki straszny, jak się tego spodziewałem. Najważniejsze, że nie muszę płacić żonie alimentów.
G
Grażyna
Dzięki tym prawnikom dostałam odszkodowanie ze szpitala. Całe leczenie, łącznie z operacją, poszło nie tak, jak powinno i chcieli się od wszystkiego wykręcić. Ale wygraliśmy.
J
Jaś
Dyskrecja i dyspozycyjność, na której mi zależało. Serdecznie polecam.
J
Jacek
Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę rozwodową. Zaczynam nowe, lepsze życie :)
M
Malwina
Świetna kancelaria ze świetnym podejściem do klienta. Polecam.
E
Emanuela
Sprawa spadkowa zakończona wyrokiem na moją korzyść, co nie było oczywiste, a to wszystko dzięki zaangażowaniu pana Mariusza.
M
matkisyn
Współpracuję z kancelarią od wielu lat, świetny kontakt z pracownikami, wszystkie sprawy traktują z należytą powagą. Serdecznie polecam.
K
Kaja
Dzięki pomocy kancelarii pana Mariusza udało mi się uzyskać należne mi odszkodowanie w całości. Przemiły człowiek, którego obchodzi los innych.