Profesmeb Meble Metalowe - Meble Biurowe s.c.

Wysokiej jakości meble biurowe dostosowane do Twoich potrzeb

Meble biurowe
ul. Garbary 95b/17, 61-757 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 513 333
Profesmeb Meble Metalowe - Meble Biurowe s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Profesmeb specjalizuje się w produkcji mebli, w tym też mebli metalowych przeznaczonych dla biur, archiwów, zakładów przemysłowych, czy instytucji. Zarządzają nią Angelika Sierżant i Przemysław Kobiela, a siedziba znajduje się w Poznaniu.
Produkty i usługi
Korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytych w branży meblarskiej, w 2015 roku otworzyliśmy własną firmę Profesmeb. Od samego początku stawialiśmy na bardzo wysoką jakoś dystrybuowanych przez nas mebli, a także wysokie standardy w pracy z klientami, co przyczyniło się do błyskawicznego rozwoju firmy i zwiększeniu liczby realizowanych zleceń.

Obecnie jesteśmy prężnie działającym producentem i dystrybutorem mebli, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w biurach i gabinetach, jak również warsztatach, czy zakładach przemysłowych.

W naszej stałej ofercie klienci znajdą propozycje obejmujące sobą między innymi:
- meble gabinetowe
- meble pracownicze biurowe
- lady recepcyjne
- szafy aktowe
- regały jezdne
- meble warsztatowe
- meble medyczne
- szafki socjalne BHP
- regały magazynowe
- meble szkolne

Współpracujemy z wieloma renomowanymi dostawcami części, jak i kompletnych rozwiązań, którzy gwarantują nam zawsze wysoką jakość produktu trafiającego do klienta.

Każde zamówienie realizujemy w pełnym zakresie, zaczynając od przygotowania projektu i wstępnej aranżacji, przez wykonanie mebli, po ich montaż w miejscu wskazanym przez klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny starając się zaproponować wzornictwo i wykończenie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań zamawiającego.

W Profesmeb dostarczamy do klientów również:
- sejfy,
- szafy pancerne,
- szafy na broń ,
- kasy pancerne,
które posiadają wymagane prawem parametry i idealnie nadają się do przechowywania broni oraz innych wartościowych przedmiotów.

Oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzimy również dystrybucję za pośrednictwem sklepu internetowego, do którego odwiedzin serdecznie zachęcamy. Można tam znaleźć liczne promocje i przecenione egzemplarze niektórych modeli.
Certyfikaty
Produkty z naszej oferty zostały wyróżnione przez specjalistów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń