pro-ekometal.pl

Skup i sprzedaż - surowce wtórne, metale i złom

Złom i surowce wtórne
ul. Hawelańska 1, 61-625 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
500 861 515
616468294
Może cię zainteresować
pro-ekometal.pl

Informacje

O nas
Pro-Ekomental działa branży złomu i surowców wtórnych od 2010 roku. Specjalizujemy się w skupie i sprzedaży metali kolorowych. Naszym celem jest także skup złomu stalowego i żeliwa, akumulatorów, a także makulatury.

Pomimo tego, że działamy dopiero trzy lata to możemy pochwalić się takimi sukcesami jak to, że działamy zgodnie ze wszelkimi standardami i normami, które są narzucone przy prowadzeniu takiej firmy. Działamy zgodnie z zasadami z zakresu ochrony środowiska, a także gospodarowania odpadami.

Każdy odpad, który znajdzie się u nas przechodzi bardzo szczegółową drogę. Na samym początku podlega on ewidencji elektronicznej. Każdy kolejny etap jego drogi jest cały czas rejestrowany.

Dysponujemy także wagami elektronicznymi, które są bardzo precyzyjne i regularnie poddawane badaniom. Wagi posiadamy różne: od małej precyzyjnej do metali szlachetnych do większej o najazdowym charakterze do 60 ton.

Od razu na miejscu rozliczamy się z naszymi klientami.

Pro-Ekomental po 3 latach działalności cały czas realizuje wytyczone przez siebie cele i podnosi jakość oferowanych usług, dba o każdego swojego klienta, a także składuje odpady zgodnie z wszelkimi normami.
Opis działalności
Działamy w branży surowców wtórnych i złomu. Zajmujemy się skupem i sprzedażą metali kolorowych, złomu stalowego, a także żeliwa, akumulatorów i makulatury. Zapraszamy do kontaktu z nami.
Produkty i usługi
Skup złomu Pro-Ekometal w Poznaniu przyjmuje pojedyncze oraz hurtowe ilości surowców wtórnych. Przyjmowane odpady podlegają elektronicznej ewidencji. Skup i sprzedaż prowadzone są według przyjętych norm prawnych związanych z gospodarką odpadami. Na terenie skupu znajdują się precyzyjne wagi elektroniczne do weryfikowania wagi niewielkich przedmiotów oraz bardzo dużych towarów w postaci metali szlachetnych. Skup wyposażony jest także w wagę najazdową do 60 ton. Każda z wag jest znormalizowana i regularnie kontrolowana. Szybki odbiór towarów zapewniają także wózki widłowe dostępne na placu.

W ramach skupu metali kolorowych firma przyjmuje:
- aluminium,
- miedź,
- mosiądz,
- cynk,
- cynę,
- chrom.

Do skupu złomu można także dostarczyć złom żeliwny i stalowy oraz silniki spalinowe i elektryczne. Firma prowadzi też skup makulatury i zużytych akumulatorów. Skup przyjmuje zespoły elektryczne w postaci metali i stopów. Skupuje różnego rodzaju przewody, płytki obwodów drukowanych, czy komponenty elektroniczne.

Klienci mogą tutakże pozostawić zepsuty sprzęt AGD, taki jak pralki, lodówki, czy kuchenki gazowe. Firma nieodpłatnie zbiera urządzenia RTV i AGD. Sprzęt jest przekazywany do instytucji zajmujących się recyklingiem tego typu tworzyw.

Skup zajmuje się także sprzedażą posegregowanych odpadów złomu zgodnie z obowiązującą klasyfikacją EWC.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z firmą Pro-Ekometal z Poznania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Uporządkowany plac składowy. Pełna infrastruktura. Polecam
R
Radek
Dokladne wagi elektroniczne, profesjonalne podejscie do klienta . Polecam.
T
Tomek
Duża waga najazdowa 60 ton. Fachowa obsługa, profesjonalne podejście.