Pro-Ekometal Skup złomu Skup i sprzedaż - surowce wtórne, metale złom, papier karton

Skup i sprzedaż - surowce wtórne, metale i złom

Złom i surowce wtórne
ul. Hawelańska 1, 61-625 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
500 861 515
616468294
Może cię zainteresować
Pro-Ekometal Skup złomu Skup i sprzedaż - surowce wtórne, metale złom, papier karton

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Pro-Ekometal znajduje się w Poznaniu od 2010 roku. Głównym profilem działalności firmy jest skup oraz sprzedaż złomu, żeliwa i metali kolorowych oraz innych surowców wtórnych. Skup prowadzony jest zgodnie z obowiązującymi przepisami związanymi z ochroną środowiska.
Produkty i usługi
Skup złomu Pro-Ekometal w Poznaniu przyjmuje pojedyncze oraz hurtowe ilości surowców wtórnych. Przyjmowane odpady podlegają elektronicznej ewidencji. Skup i sprzedaż prowadzone są według przyjętych norm prawnych związanych z gospodarką odpadami. Na terenie skupu znajdują się precyzyjne wagi elektroniczne do weryfikowania wagi niewielkich przedmiotów oraz bardzo dużych towarów w postaci metali szlachetnych. Skup wyposażony jest także w wagę najazdową do 60 ton. Każda z wag jest znormalizowana i regularnie kontrolowana. Szybki odbiór towarów zapewniają także wózki widłowe dostępne na placu.

W ramach skupu metali kolorowych firma przyjmuje:
- aluminium,
- miedź,
- mosiądz,
- cynk,
- cynę,
- chrom.

Do skupu złomu można także dostarczyć złom żeliwny i stalowy oraz silniki spalinowe i elektryczne. Firma prowadzi też skup makulatury i zużytych akumulatorów. Skup przyjmuje zespoły elektryczne w postaci metali i stopów. Skupuje różnego rodzaju przewody, płytki obwodów drukowanych, czy komponenty elektroniczne.

Klienci mogą tutakże pozostawić zepsuty sprzęt AGD, taki jak pralki, lodówki, czy kuchenki gazowe. Firma nieodpłatnie zbiera urządzenia RTV i AGD. Sprzęt jest przekazywany do instytucji zajmujących się recyklingiem tego typu tworzyw.

Skup zajmuje się także sprzedażą posegregowanych odpadów złomu zgodnie z obowiązującą klasyfikacją EWC.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z firmą Pro-Ekometal z Poznania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Max
Złom oddaję tylko u nich, ponieważ kasę wypłacają na miejscu, a także mają bardzo czułe wagi, które są precyzyjne, więc wiem, że za każdy gram otrzymam odpowiednią stawkę.
R
Roman
Polecam ten skup! Zawsze od ręki dają mi gotówkę. Mogę tutaj przywozić najrozmaitsze rodzaje złomu, od metali, po żeliwo, czy akumulatory. Zawsze mi się to opłaca, ponieważ mają uczciwe stawki.