Wioleta Rosińska Pracownia Oprawy Obrazów

Oprawianie obrazów, plakatów i wydruków

Ramy i oprawy obrazów
ul. Morasko 64, 61-680 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wioleta Rosińska Pracownia Oprawy Obrazów

Informacje

Opis działalności
Wioleta Rosińska prowadzi własną działalność od 2020 roku. Jej siedziba znajduje się na terenie Poznania, w województwie wielkopolskim. Specjalnością zakładu jest oprawianie obrazów.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym domu można dostrzec obrazy, czy zdjęcia, które zdobią nasze ściany bądź półki. Zazwyczaj znajdują się one w przepięknych oprawach, które nadają malunkom ciekawego i niepowtarzalnego charakteru. Zdarza się, że posiadamy wiele grafik, czy rysunków, które chcielibyśmy oprawić i ozdobić nimi inne pomieszczenia. Specjalistą w tej dziedzinie jest Pracownia Oprawy Obrazów, która oferuje swoim Klientom oprawianie tkanin, haftów, jedwabi, plakatów i wydruków. W zakres usług wchodzą również:

- oprawa akwarel, pasteli, grafik i rysunków,
- oprawa malarstwa na płótnie,
- oprawa fotografii,
- oprawa dyplomów, certyfikatów i dokumentów,
- oprawa map,
- oprawa luster.

Firma dysponuje szerokim wyborem ram, do których należą w szczególności ramy drewniane i aluminiowe, antyramy, szkło zwykłe i antyrefleks, pleksi przezierne oraz krosna malarskie na zamówienie. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych fachowców, którzy bez problemu doradzą i pomogą w wyborze odpowiednich rozwiązań. Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność. Wizytówką działalności są bardzo dobre ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Szczegóły oferty zamieszone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń