Studio C Fabryka. Meble biurowe

Wyposażenie biur, ścianki działowe

Meble biurowe
ul. Naramowicka 146/4, 61-619 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
605 761 718
Może cię zainteresować
Studio C Fabryka. Meble biurowe

Informacje

Opis działalności
Firma Studio C Fabryka powstała w 2000 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie przełożyło się na wysoką jakość oferty. Zdobyta wiedza i doświadczenie skutecznie pomaga naszym klientom w planowaniu przestrzeni biurowej.
Produkty i usługi
Prowadzimy sprzedaż mebli biurowych. Posiadamy szeroką wiedzę w branży, potrafimy profesjonalnie rozplanować przestrzeń biurową i stworzyć miejsce funkcjonalne i komfortowe dla pracowników. Dobierzemy najlepsze rozwiązania indywidualnie dopasowane do Klientów i ich przestrzeni biurowych. Dzięki współpracy z pracowniami projektowymi i firmami wyposażeniowymi możemy zaoferować szeroki wybór różnorodnych mebli biurowych.

Asortyment zawiera:
- meble dla call center,
- meble biurowe,
ścianki panelowe,
przegrody tapicerowane,
stelaże do blatów podwieszanych.

Oddzielenie ściankami działowymi pozwala na zagospodarowanie dużych otwartych przestrzeni biurowych. Dlatego przygotowaliśmy ofertę ścianek takich jak:
- biurowe,
- dźwiękochłonne,
- z listwą medialną,
- z płyty wiórowej,
- szklane.

Zaproponować możemy również kanały kablowe zapobiegające plątaniu się kabli oraz organizery biurkowe.

Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Powstały z komponentów pozyskanych od renomowanych producentów. Nasza oferta stale się poszerza o coraz nowocześniejsze, bardziej ergonomiczne i komfortowe rozwiązania.

Gwarantujemy terminowość i precyzyjne wykonanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Błażej
Jestem niesamowicie zadowolony, że im zaufałem. Przygotowali dla mojej firmy i pracowników wręcz idealne meble, spełniają one moje wszystkie oczekiwania.
I
Iwona
Co jak co, ale oni znają się na meblach biurowych. Mają szeroką ofertę biurek z oddzieleniem, które zapewniają pracę w spokoju, ekstra firma.