ONBEX Olgierd Niebieszczański

Profesjonalny montaż okładzin podłogowych dla Twojego wnętrza

Hurtownie dywanów i wykładzin
Bolesława Śmiałego 21A/12, 60-682 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 08:30 - 15:30
wtorek 08:30 - 15:30
środa 08:30 - 15:30
czwartek 08:30 - 15:30
piątek 08:30 - 15:30
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 061 898
Adres korespondencyjny
Bolesława Śmiałego 21A/12, 60-682 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do naszej firmy i zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
Oddając do użytku obiekt, warto zastanowić się nad jego profesjonalnym wykończeniem. Odpowiednie zagospodarowanie powierzchni podłóg zyskuje przy tym szczególne znaczenie, gdyż będą one stanowiły główną przestrzeń użytkową pomieszczeń. Poszukując kompleksowej oferty związanej z zakupem i montażem pokryć podłogowych, warto zainteresować się propozycją firmy Onbex, reprezentowanej przez Olgierda Niebieszczańskiego.

Szeroki zakres usług obejmuje nie tylko sprzedaż paneli przemysłowych, ale również układanie wykładzin dywanowych i elastycznych. Podczas realizacji projektów wykorzystywane są wyłącznie produkty renomowanych producentów. Realizacja każdego zlecenia rozpoczyna się od pomiarów oraz wyceny danego obiektu, kolejny etap to uzgodnienie kolorystyki i rodzaj materiału. O wysokiej jakości usług najlepiej świadczy fakt, że udzielamy gwarancji na wykonane zlecenia.

Tworząc posadzkiobiektowe z wykładziną dywanową, pracujemy wykorzystując produkty marki Balsan. Oferuje ona rolki o szerokości 4 lub 5 m bądź płyty 50 x 50 cm. Natomiast do ich montażu wykorzystywana jest chemia budowlana pochodząca od niemieckiej firmy Uzin, która również posiada różne rodzaje posadzek, cechujące się wysoką trwałością.

Specjalizujemy się także w pokryciach podłogowych z wykładzin PCV. Dalszą pielęgnację i konserwację gotowych podłóg ułatwiają dostępne w naszym asortymencie środki do czyszczenia wykładzin i posadzek. Szeroki wybór kolorów, wzorów i faktur dostępnych wykładzin sprawia, że Onbex spełni oczekiwania każdego klienta. Doświadczeni pracownicy są doskonale zorientowani na rynku wyposażenia wnętrz i udzielą pomocy przy doborze odpowiedniego produktu.

Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, pracujemy między innymi na terenie Środy Wielkopolskiej, Nowego Tomyśla, Wągrowca, Gniezna oraz Wrześni.
Marki i specjalizacje
* Balsan - wykładziny dywanowe.
* Uzin - chemia budowlana - posadzki.
* Polyflor - wykładziny PCV.
* Tarkett - wykładziny PCV.
* RZ - środki do czyszczenia wykładzin, posadzek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń