Dorota Miętkiewska-Leszniewska dr n.med.

Leczenie chrapania, zatok, migdałków, uszu i trąbek słuchowych

Laryngolodzy
os. Przyjaźni 142, 61-655 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00
Niedziela 08:00 - 18:00
(6 opinii) napisz opinię
Dorota Miętkiewska-Leszniewska dr n.med.

Informacje

Opis działalności
Gabinet laryngologiczny dr n.med. Doroty Miętkiewskiej-Leszniewskiej znajduje się w Poznaniu. Lekarz zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła u dzieci i dorosłych. Wykonuje też zabiegi operacyjne.
Produkty i usługi
Dr n.med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska ukończyła studia lekarskie w 1999 roku, a od 2000 roku pracuje w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM. Pięć lat później otrzymała tytuł doktora nauk medycznych, a w 2009 roku ukończyła specjalizację z otolaryngologii. Rok 2011 przyniósł dr ukończenie kursu radiochirurgii w laryngologii.

Dr n.med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska pomaga osobom w każdym wieku uskarżającym się na ból gardła, uszu, nosa oraz krtani i zatok przynosowych. Leczenie prowadzone przez laryngolog obejmuje działania zachowawcze oraz zabiegi. Operacje wykonywane są m.in. w przypadku przewlekłego zapalenia zatok przynosowych, skrzywienia przegrody nosa, wystąpienia guzków głosowych, a także przy przeroście trzeciego migdałka i migdałka podniebiennego. Ponadto lekarz wykonuje drenaże ucha środkowego, płucze uszy i nacina ropnie pojawiające się koło migdałków. Zajmuje się też udrażnianiem nosa i zatok przynosowych, plastyką małżowin nosowych i podcinaniem wędzidełka języka. Laryngolog wykonuje również LAUP, czyli plastykę podniebienia miękkiego, UPPP – plastykę gardła środkowego, a także polipektomię polegającą na usuwaniu polipów nosa i zatok przynosowych.

Zabiegi ambulatoryjne odbywają się po wcześniejszym ustaleniu lub w trybie interwencyjnym.

Symptomami, na które trzeba zwrócić uwagę i skonsultować je z lekarzem są też:
-niedosłuch,
-szumy uszne,
-zawroty głowy,
-zapalenie krtani.

Metody stosowane do diagnozowania pacjentów to m.in. endoskopia krtani.

Dr n.med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska leczy też chrapanie i bezdech senny.

Więcej informacji dotyczących diagnostyki i leczenia operacyjnego prowadzonego przez dr n.med. Dorotę Miętkiewską-Leszniewską znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z laryngolog można nawiązać za pomocą wiadomości sms.
Certyfikaty
Specjalista w zakresie diagnostyki, leczenia chrapania i bezdechu śródsennego. Kurs Technik Badań Audiologicznych oraz zastosowania diatermii radiofalowej Ellman w laryngologii. Wieloletnia praktyka chirurgiczna w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Onkologii Laryngologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Juliusz
Po wizycie wiem już, co mi dolega ze słuchem. Rozpocząłem leczenie i jest lepiej!
F
Filip
Ból zatok był tak silny, że musiałem poddać się operacji. Cieszę się, że to właśnie Pani Doktor mnie operowała, bo wszystko przebiegło tak, jak powinno.
R
Roman
Byłem tu na podcięciu wędzidełka języka. Zabieg został wykonany błyskawicznie. Minuta i było po strachu.
M
Maksymilian
Przez wiele lat miałem problemy z drożnością nosa, aż trafiłem do tego gabinetu. Poddałem się zabiegowi konchoplastyki i mogę normalnie oddychać!
O
Oliwia
Pani Doktor wykonała mi drenaż ucha. Czuję się po nim o wiele lepiej!
R
S
Radosław St
Laryngolog pomogła mi zwalczyć chrapanie. Moja żona jest zachwycona!