KAZ Security Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Detektywistyczne Kazimierz Matuszewski

Obserwacja osób, poszukiwanie zaginionych i weryfikacja pracowników

Agencje detektywistyczne
os. Władysława Łokietka 4/87, 61-616 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 759 546
Adres korespondencyjny
os. Władysława Łokietka 4/87, 61-616 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
KAZ Security to firma prowadzona przez Kazimierza Matuszewskiego. Specjalizuje się w ochronie oraz usługach detektywistycznych. Właściciel ma duże doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, które uzyskał służąc jako oficer policji odpowiedzialny za rozwiązywanie spraw kryminalnych.
Produkty i usługi
Kazimierze Matuszewski prowadzi działalność detektywistyczną zgodnie z ustawą z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, a także na podstawie z art. 17 ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2014 r. poz. 273, z późn. zm.) Uprawnienia zawodowe uzyskał poprzez wpis do rejestru działalności regulowanej nr RD121/2016. Zajmuje się sprawami zlecanymi zarówno przez osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Oferta usług detektywistycznych obejmuje takie działania jak:
-obserwacja osób,
-poszukiwanie osób zaginionych,
-poszukiwanie osób ukrywających się,
-ustalanie adresów,
-weryfikacja pracowników.

Detektyw Kazimierz Matuszewski przeprowadza też wywiady środowiskowe dotyczące określonych osób i pozyskuje dowody potrzebne do spraw cywilnych, np. majątkowych lub rozwodowych oraz karnych. W tym drugim przypadku może pozyskiwać albo analizować bilingi telefoniczne, informacje dotyczące przepływu pieniędzy, a także weryfikowaćprzebieg zdarzeń. W ramach kompleksowej pomocy detektyw odzyskuje też dane z telefonów i zleca badania DNA. Uzupełnieniem oferty są takie usługi jak:
-audyty bezpieczeństwa,
-ochrona danych osobowych,
-windykacje.

KAZ Security świadczy też usługi w zakresie ochrony osób i mienia, w tym ochronę osobistą, konwojowanie pieniędzy i ochronę imprez masowych.

Więcej informacji dotyczących agencji detektywistycznej i ochrony KAZ Security znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marek
Współpracuję z KAZ Security od dawna i uważam, że to dobra agencja ochrony. Zabezpieczają moje biuro, dzięki czemu nikt niepowołany nie dostanie się do budynku. Zatrudniają sprawdzonych pracowników, którzy nigdy nie zawiedli, a kiedy miesiąc temu potrzebna była interwencja, to patrol przyjechał bardzo szybko.