KAZ Security Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Detektywistyczne Kazimierz Matuszewski

Ochrona osobista, ochrona imprez masowych oraz usługi detektywistyczne

os. Władysława Łokietka 4/87, 61-616 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 759 546
Adres korespondencyjny
os. Władysława Łokietka 4/87, 61-616 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
KAZ Security to Agencja Ochrony Osób i Mienia oraz firma zajmująca się usługami detektywistycznymi. Jej właścicielem jest Kazimierz Matuszewski, były oficer policji, doświadczony w rozwiązywaniu przestępstw kryminalnych. Posiada wszystkie potrzebne uprawnienia, w tym wpis do rejestru działalności regulowanej nr RD121/2016.
Produkty i usługi
Dla KAZ Security zapewnianie bezpieczeństwa klientom to podstawa działalności. W tym celu firma zatrudnia odpowiednio przeszkolonych, doświadczonych ochroniarzy oraz inwestuje w specjalistyczny sprzęt. Zajmuje się m.in. ochroną mienia, w tym stałą i doraźną ochroną obiektów. Ponadto konwojuje pieniądze, wartościowe przedmioty i towary oraz reaguje na zgłoszenia wysłane do centrali. Wysyła wtedy patrole mające zapobiec przestępstwu i zatrzymać sprawców. KAZ Security ochrania też osoby, zarówno w ramach ochrony osobistej, jak i ochrony imprez masowych. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje również takie usługi jak:
-audyty bezpieczeństwa (wykazanie miejsce słabo zabezpieczonych),
-weryfikacja pracowników,
-usługi detektywistyczne.

W tym ostatnim przypadku detektyw Kazimierz Matuszewski pomaga wykrywać podsłuchy i kamery, poszukuje osób zaginionych i ukrywających się oraz prowadzi obserwację osób. Może mieć to na celu weryfikację pracownika albo poszukiwanie dowodów do spraw cywilnych lub karnych. Detektyw ustala też adresy, odzyskuje dane z telefonów i pozyskuje informacje związane z przepływem pieniędzy, bilingami oraz prawdziwym przebiegiem zdarzeń. Do usług detektywistycznych można również zaliczyć badania DNA, ochronę danych osobowych i windykacje.

Po więcej informacji najlepiej wejść na stronę internetową. Kontakt nawiążą Państwo telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń