Andrzej Kotłowski Puh Greenlands

Zadbamy o architekturę krajobrazu osiedla i przydomowego ogrodu

Ogrodnictwo
os. Władysława Jagiełły 5/35, 60-694 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Andrzej Kotłowski Puh Greenlands

Informacje

Opis działalności
Jako przedsiębiorstwo Greenlands zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów od 2010 r. Jesteśmy zlokalizowani w Poznaniu. Właścicielem firmy jest Andrzej Kotłowski.
Produkty i usługi
Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Działamy w oparciu o kompleksową ofertę w zakresie pielęgnowania i zakładania zieleni. Obsługujemy zarówno inwestorów, instytucje publiczne, jak i Klientów indywidualnych. Aranżujemy zieleń miejską, osiedlową oraz przydomowe ogrody. Posiadamy szczegółową wiedzę w zakresie specyfiki branży oraz na bieżąco śledzimy trendy pojawiające się na rynku ogrodniczym.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
- zakładanie i pielęgnacja trawników,
- nasadzenia roślin,
- wykonanie ogródków skalnych i ziemnych,
- wykonanie oczek wodnych i kaskad,
- montaż systemów nawadniających,
- wycinka drzew i przycinanie krzewów,
oraz szereg innych.

Ponadto zajmujemy się zakładaniem zielonych dachów oraz montażem elementów małej architektury. Umożliwiamy także wynajem sprzętu ogrodniczego. Służymy fachowym doradztwemi pomocą w doborze optymalnych rozwiązań oraz koncepcji zagospodarowania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maryla
Firma zakładała mój ogród od podstaw. Greenlands poleciła mi znajoma. Nie zawiodłam się. Mój ogród jest przepiękny. Całość stanowi spójny, niepowtarzalny zamysł.
A
Adrianna
Korzystam z usług firmy od kilku lat przy okazji cięższych prac ogrodowych, ale także przy wyborze nowych roślin. Miła obsługa i wysoka kultura tym bardziej czynią naszą współpracę wyjątkowo udaną. Polecam