7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich

Kursy i szkolenia
pl. Bernardyński 2 lok. 9, 61-844 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
790 400 354
Może cię zainteresować
7cm Szkoła Projektowania Konstrukcji i Technik Krawieckich

Informacje

O nas
Szkoła "7cm" powstała z myślą o kształceniu przyszłych pokoleń projektantów, krawców i konstruktorów odzieży. W odpowiedzi na prężnie rozwijający się rynek przemysłu odzieżowego, stworzyliśmy miejsce w którym chcemy kształcić profesjonalistów, oraz rozwijać talent i pasję wszystkich, którzy ubiór traktują jako istotny element codzienności.

Autorski program zajęć, nowocześnie wyposażone, przestronne pracownie i lokalizacja w centrum Poznania, zapewniają komfortowe warunki do prowadzenia zajęć praktycznych i teoretycznych.

Kadra szkoły to praktycy, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

W przekazywaniu wiedzy stawiamy na praktykę - wiemy że to najlepszy sposób, aby uczyć się efektywnie.

Nauka projektowania, konstrukcji i szycia odzieży to nie tylko tworzenie ubrań, ale również rozwój wrażliwości plastycznej, zdolności manualnych i umiejętności przewidywania konsekwencji decyzji, które istotne są przez całe życie.
Opis działalności
Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich „7cm” ma swoją siedzibę w Poznaniu. Prowadzimy różnego rodzaju kursy związane z projektowaniem, konstrukcją oraz szyciem odzieży. Szkoła "7cm" powstała z myślą o kształceniu przyszłych pokoleń projektantów, krawców i konstruktorów odzieży. W odpowiedzi na prężnie rozwijający się rynek przemysłu odzieżowego, stworzyliśmy miejsce w którym chcemy kształcić profesjonalistów, oraz rozwijać talent i pasję wszystkich, którzy...
Produkty i usługi
Nasza szkoła technik krawieckich to miejsce, w którym wszyscy pasjonaci i amatorzy sztuki krawieckiej znajdą wszelką niezbędną wiedzę, której potrzebują do realizowania swojej pasji. Nasza doświadczona kadra nauczycielska służy nie tylko swoimi umiejętnościami i wiedzą ale również pomocą oraz pozytywną energią.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad trzech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o wysokim poziomie nauczania w naszym przybytku.

Proponowane przez nas kursy to między innymi:

Roczny kurs konstrukcji,
Kursy szycia,
Kursy konstrukcji odzieży,
Kursy projektowania mody,
Kursy komputerowe.

Nasza szkoła to nie tylko wyżej wymienione zajęcia. Prowadzimy również specjalne półkolonie, podczas których dzieci mogą nauczyć się podstaw projektowania odzieży. Oferujemy także możliwość wzięcia udziału w specjalnych warsztatach kaletniczych.

Proponujemy również warsztaty technik krawieckich, hobbystyczne kursy szycia oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe dla fachów takich jak technik przemysłu mody oraz krawiec. Uzupełnieniem naszej oferty mogą stanowić kursy materiałoznawstwa odzieżowego.

Nasza kadra to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje starannie zdobyte wykształcenie oraz olbrzymią wiedzę i wyobraźnie są w stanie przekazać najważniejsze niuanse projektowania i tworzenia odzieży.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz niezwykle przyjazną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń