Comerc Sp. z o.o.

Linie oraz do produkcji pelletu oraz maszyny do produkcji pelletu

Energia odnawialna
ul. Podbiałowa 9, 61-680 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Comerc Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Comerc znajduje się w Poznaniu, lecz nasza przygoda na rynku biopaliw rozpoczęła się w Rumunii, gdzie przez ponad 5 lat z powodzeniem zajmowaliśmy się produkcją pelletu drzewnego.
Produkty i usługi
Od wielu lat aktywnie działamy w branży odnawialnych źródeł energii. Nasza specjalność to projektowanie i montaż linii do produkcji pelletu i brykietu z biomasy, w tym z kukurydzy, trocin lub słomy. W ofercie firmy Comerc znajdą Państwo całą gamę urządzeń, które stosuje się przy produkcji biopaliw.

Klientom oferujemy głównie:
- granulatory,
- suszarnie,
- brykieciarki,
- rębaki,
- rolki,
- matryce.

Oferujemy też nowoczesne, zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej. W tym zakresie zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem szaf sterowniczych, systemów sterowania i wizualizacji.

Nasza główna oferta to jednak kompleksowe linie do produkcji pelletu i brykietu. W ten zakres wchodzi:
- projektowanie,
-kompletacja i dostawa,
- montaż urządzeń i wykonywanie instalacji,
- pisanie i konfiguracja oprogramowania,
- uruchomienie obiektu,
- szkolenie pracowników,
- usługi serwisowe.

Dodatkowo oferujemy kotły ciepłownicze na biopaliw, w tym kotły parowe olejowe i kotły wodne wysokotemperaturowe o mocach od 1,0 do 50,0 MWt. Nasze ciepłownie na biomasę to rozwiązanie ekologiczne oraz ekonomiczne. Nie zabraknie u nas też kompleksowych systemów grzewczych, wraz z Kogeneracją. Uzupełnienie oferty to elektrociepłownie na biomasę, ciepłownie wodne i ciepłownie opalane słomą.

Gwarantujemy, że nasze rozwiązania pozwalają sprostać nawet bardzo surowym wymaganiom w zakresie ochrony środowiska. Dzięki ich wyborowi możliwa jest poprawa efektywności energetycznej. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, rozwiązania przedprojektowe, a także usługi eksploatacyjne i serwisowe.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Comerc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń