Eventum Kancelaria Prawna

Jesteśmy dla naszych Klientów

Odszkodowania
ul. Solna 27/8, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 855 24 45
Eventum Kancelaria Prawna

Informacje

Opis działalności
Michał Strzeblicki to właściciel Centrum Dochodzenia Odszkodowań Eventum. Działalność istnieje od 2007 roku i zlokalizowana jest w Poznaniu. Firma oferuje wsparcie podczas starania się o uzyskanie odszkodowania w sprawach błędów medycznych oraz na podstawie ubezpieczenia.
Produkty i usługi
Oferujemy wsparcie prawne w sytuacjach, kiedy zostali Państwo poszkodowani i należy się odszkodowanie. Sprawę każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Każdy przypadek dokładnie analizujemy oraz znajdujemy wszelkie czynniki wpływające na pozytywne rozpatrzenie Państwa starań.

W zakres naszych działań wliczamy szereg przypadków. Pomagamy uzyskać odszkodowanie osobom, którym należy się ono z tytułu na przykład śmierci bliskiej osoby czy za wypadek komunikacyjny. Bardzo często zdarza się, że Państwa szkoda nie wynika z własnego zaniedbania, lecz z błędu lub niedopatrzenia osób trzecich, naszym zadaniem jest pomoc w wyegzekwowaniu od nich rekompensaty za szkody.

Pomagamy uzyskać:
- odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby,
- odszkodowanie wypadek komunikacyjny,
- odszkodowanie za błąd medyczny,
- odszkodowanie za wypadek przy pracy,
- odszkodowanie za wypadek w rolnictwie,
- odszkodowanie za upadek na chodniku,
- odszkodowanie za szkodę w mieniu.

Ponadto oferujemy pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, w której wykupili Państwo pakiet.
Działamy uczciwie i wszystkie wykonywane czynności odbywają się zgodnie z obowiązującymi prawami. Naszym celem jest dobro Klienta.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Nina
Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na tę firmę. Wspaniali fachowcy.
A
Ania
Profesjonaliści! Pomogli mi uzyskać odszkodowanie z ubezpieczalni, która bardzo utrudniała sprawę. Dzięki tej firmie nie została na lodzie w kryzysowej sytuacji.