Logopeda-AK Mega Szkolenia Aneta Kiepiela-Koperek

Terapia opóźnionego rozwoju mowy

Logopedzi
ul. Widłakowa 12, 61-680 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Logopeda-AK Mega Szkolenia Aneta Kiepiela-Koperek

Informacje

Opis działalności
Aneta Kiepiela-Koperek właścicielka firmy LOGOPEDIA AK jest logopedą dyplomowanym, neurologopedą pedagogiem posiadającym Certyfikat Zawodowy nr 01013/15/0155/2011.Wykształcenie : WSP w Słupsku w zakresie Pedagogiki Resocjalizacyjnej, UAM w Poznaniu w zakresie Pedagogiki i Studiów Podyplomowych w zakresie Pedagogiki Specjalnej – Logopedii, SDMO w zakresie Studiów Podyplomowych z Neurologopedii.
Produkty i usługi
Klienci indywidualni:

Terapia Mutyzmu Wybiórczego

Diagnoza logopedyczna
Terapia wszystkich wad wymowy
Profilaktyka i wczesna interwencja
Terapia opóźnionego rozwoju mowy
Niepłynność mowy
Emisja głosu i sztuka mówienia
Konsultacje i porady

Dla firm:

Diagnoza, terapia i profilaktyka logopedyczna dla przedszkoli i szkół
Szkolenia, warsztaty, wykłady
Marki i specjalizacje
Organizacja szkoleń m.in. o tematyce :
1. Emisja i higiena głosu w praktyce.
2. Afazja dziecięca, niedokształcenie mowy o typie afazji (pochodzenia korowego), alalia. Diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami mowy uwarunkowanymi korowo.
3. Zaburzenia przetwarzania słuchowego jako nowe spektrum zaburzeń na poziomie CUN - diagnoza i terapia.
4. Nadmierne ślinienie się - techniki terapeutyczne.
5. Podstawy sketchnotingu dla nauczycieli.
Szczegóły oferty na na stronie www.mega-szkolenia.pl

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
P
Malgorzata P
Jedyne o czym marzyłam, to by mój syn mówił. Przeszłam długą drogę wśród wielu specjalistów. Ponogły dopiero zajęcia u Pani Anety. Swoim podejściem dotarła do mojego syna za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Dziś synek chodzi do szkoły i nie ma problemu z tym by mówić. Mogę Polecić Panią Anetę z czystym sumieniem, bo wiem że zrobi wszystko by dziecko odzyskało szczęście.
M
D
Mirka D.
Bardzo polecam. Chodziłam z pierwszym synkiem, później wróciłam z drugim. Chłopaki uwielbiają p. Anetę i zawsze czekali na wizytę u Niej.
B
M
Babcia M.
Jestem bardzo wdzięczna p. Anecie za wyprowadzenie wnuka z utrwalonego mutyzmu. Trzy lata terapii w poradni psych.- pedag. nie pomogły, dopiero zajęcia z p. Anetą (niecały rok), odpowiednie podejście i profesjonalizm zdziałały cuda. Wnuk odzywa się do nauczycieli, koleżanek i kolegów z klasy, ma z nimi świetny kontakt. Jest teraz szczęśliwym, otwartym dzieckiem. Dziękuję i gorąco polecam p. Anetę rodzicom mającym dzieci z mutyzmem. Babcia M.
J
Janusz
Zgadzam się zpoprzedniczkami. Polecam
M
K
Małgorzata K.
Bardzo gorąco polecam p.Anetę.Synek bardzo chętnie jezdził na zajęcia, które były prowadzone w formie zabawy.Już po kilku spotkaniach były widoczne efekty.Pani Aneta ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców.Szczerze polecam tego logopedę.
B
R
Beata R.
Gorąco polecam Panią Anetę. Jest nie tylko świetnym logopedą, ale także wspaniałym pedagogiem. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone w taki sposób, że dziecko odbiera to jako zabawę, a co za tym idzie, chętniej w nich uczestniczy. Wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców...
J
G
Jola G.
Doskonałe podejście do dzieci.Córka chętnie uczęszczała na zajęcia z Panią logopedą.Po każdym spotkaniu widziałam postępy córki w wymowie.Pedagog z powołania.Polecam rodzicom,których pociechy borykają się z podobnym problemem.
D
M
Dagmara M.
Bardzo dobry logopeda.Dzięki niej po kilku tygodniach córka zaczęła wymawiać R.