Artisan Zegarki

Kompleksowa naprawa i renowacja zegarków naręcznych, stojących i wiszących

Zegarmistrzowie
ul. Wodna 3-4, 61-781 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 12:00 - 16:00
Wtorek 12:00 - 16:00
Środa 12:00 - 16:00
Czwartek 12:00 - 16:00
Piątek 12:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(10 reviews) napisz opinię
Artisan Zegarki
ul. Wodna 3-4, 61-781 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
NIP
7780162904
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Artisan Zegarki

Informacje

Opis działalności firmy Artisan Zegarki w Poznań
Nasza pracownia zegarmistrzowska Artisan mieści się w Poznaniu. Właścicielką jest Ewa Cieszyńska. . Siedziba zakładu znajduje się w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasz zakład dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskał grono stałych i zadowolonych klientów. Kierując się wielopokoleniową tradycją, nasza firma oferuje naprawy oraz serwis zegarów.

Często Klienci powierzają nam prawdziwe pamiątki rodzinne, które od pokoleń są przekazywane z ojca na syna, z matki na córkę. Zegarki i zegary z czasem mogą jednak ulec uszkodzeniu, na tarczy pojawia się patyna, zaś koperta zegarka pokryta jest wżerami. Wówczas proponujemy usługi ich renowacji. Możemy starannie nałożyć nowe powłoki na koperty, wymienić mechanizm lub zadbać o dokładność i odpowiednią rezerwę chodu dla każdego modelu. W ten sposób wiekowe zegarki dalej będą służyć kolejnym pokoleniom. Jeśli nie możemy znaleźć oryginalnych części, lub są one w opłakanym stanie, sami zajmiemy się dorobieniem odpowiednich komponentów.

Oprócz usług zegarmistrzowskich zajmujemy się także sprzedażą. W naszej ofercie proponujemy:
- antyki,
- zegary z kukułką, pozytywką,
- mechaniczne lub elektroniczne zegarki,
- budziki,
- zegary stare i nowe.

Dodatkowo posiadamy liczne akcesoria na sprzedaż w postaci baterii do zegarków, sprężyn, kluczy naciągu, szkiełek hartowanych płaskie lub wypukłych. Na życzenie Klienta możemy je wymienić używając najlepszych dostępnych materiałów.

Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami do bezpiecznego otwierania zegarków i zamykania z użyciem odpowiednich preparatów. Zapewniamy odpowiednie uszczelki oraz urządzenia, przy których użyciu przeprowadzamy naprawy i regulacje.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i odwiedzenia naszej strony na Facebooku!
Zasięg działania
Firma Artisan Zegarki z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań, poznański

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
M
W
Marianna Wojciechowska
bardzo dobry fachowiec, miła obsługa
Ł
K
Łucja Kołodzijska
mili Państwo, naprawili mój pamiątkowy zegarek i założyli wybrany paseczek, polecam wszystkim
A
Artur
super
J
N
Joanna Nowicka
prawdziwy zegarmistrz, polecam świetnego fachowca i miłą obsługę
K
S
Krzysztof Szwarc
Naprawiam w tej Pracowni zegarki i stare zegary od kilkunastu lat i zawsze jestem zadowolony. Fachowa i rzetelna obsługa. Ceny umiarkowane. Polecam.
I
Izabela
Jedyny taki fachowiec w naszej okolicy. Polecam.
M
R
Monika Robak
Rzetelny facet, nie zdzierają.
C
W
czapraga wojciech
Witam serdecznie! Bardzo dobry zakład zegarmistrzowski. W tym zakładzie naprawiono mój 17- wieczny francuski, ścienny zegar. Piękne arcydzieło. Dorobiono kryształ na cyferblat, dodano wspaniale wahadełko, polichromia odnowiona a skrzynka z drzewa orzechowego wręcz błyszczała jak nowa. Wspaniała robota. Dziękuję i pozdrawiam! Wojciech Czapraga Kamień Pomorski
Z
A
zofia Abramowska
Od wielu lat korzystamy z usług Zegarmistrza z Wodnej, Pan Henryk Cieszyński pięknie odnowił zegar mojego dziadka, zrobił renowację Omegi mojej mamy. Także na co dzień można tam wymienić słynne bateryjki, które wytrzymują nawet do 3 lat
N
nieznany
Składamy Państwu wyrazy podziękowania, za przeprowadzoną naprawę i konserwację naszego zegara ściennego marki Gustaw Becker, z 1930 r. Podziwiamy Państwa kunszt, żyjąc znowu w kręgu jego pięknych dźwięków. Małgorzata i Marian Dolatowie z Poznania - Chartowa