"Artisan" Pracownia Zegarmistrzowska Ewa Cieszyńska w Panoramie Firm

"Artisan" Pracownia Zegarmistrzowska Ewa Cieszyńska

Zegar tyka, a czas umyka. Odnowienie zegarka, renowacja starego zegara cofa czas

ul. Wodna 3 -5 (Stare Miasto)
61-781 Poznań, woj. wielkopolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  10:00 - 18:00
 2. wtorek:
  10:00 - 18:00
 3. środa:
  10:00 - 18:00
 4. czwartek:
  10:00 - 18:00
 5. piątek:
  10:00 - 18:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy Szanownych Państwo. Naprawa starych zegarów, renowacja. Usługi zegarmistrzowskie... Bieżąca obsługa, paski, baterie, serwis... Pędzą lata jak godziny. Jedne wesołe, inne pełne troski. Dlatego zegarki, budziki i zegary są najrozmaitsze - takie na chwilę i takie na długo, z czasem przywodzące wspomnienia. Polecamy naszą rzemieślniczą pracę w pełnym zakresie zegarmistrzostwa.

Marki i specjalizacje

Małżonkowie Ewa i Henryk Cieszyńscy zapraszają
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18
oraz w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 10 do godz. 14.

Produkty i usługi

Artisan Ewa Cieszyńska i Zegarmistrz Henryk Cieszyński

Słynna, rodzinna i wielopokoleniowa specjalistyczna firma zegarmistrzowska, której salon i pracownia mieszczą się obecnie w Poznaniu przy ulicy Wodnej 3-5 i rogu z ulicą Ślusarską, kilkadziesiąt metrów dalej w sąsiedztwie Muzeum Archeologiczne, niezwykła dająca wytchnienie FARA, Stary Rynek i Ratusz, na którego wieży słynny na cały świat ZEGAR Z KOZIOŁKAMI.
.

W ofercie
- usługi
- naprawy
- sprzedaż
- zegarki
- antyki
- zegary z kukułką, pozytywką
- naprawa zegarów i zegarków
- renowacja starego zegara
- dorabianie części
- odnowienie tarczy
- mechaniczne lub elektroniczne zegarki
- budziki
- zegary stare i nowe
- serwis Adriatica i Timex
- liczne akcesoria serwisowe takie jak: bateria do zegarka, sprężyna, koronka, klucz naciągu, szkiełka hartowane płaskie lub wypukłe, uszczelka, pasek (luksusowy albo popularny, skórzany lub z innego materiału), bransoletka itp.

Barometry, kukułki w dużym wyborze od antycznych po współczesne, luksusowe zegary pałacowe, zegary kominkowe, zabytkowe kuranty, pozytywki, stylowe lub nowoczesne zegary w drewnianych obudowach, zegary ceramiczne, artykuły dekoracyjne i kolekcjonerskie, biżuterię złotą i srebrną.

Polecamy szeroką ofertę serwisową.
Posiadamy na miejscu setki rozmaitych pasków do zegarków, w dziesiątkach kolorów we wszystkich dostępnych fasonach i wszystkich rozmiarach.

Wymieniamy baterie do zegarków prawie wszystkich typów łącznie z pełną obsługą serwisową.

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do bezpiecznego otwierania zegarków i zamykania z użyciem odpowiednich preparatów, zapewniamy odpowiednie uszczelki oraz urządzenia, przy użyciu których przeprowadzamy naprawy i regulacje, sprawdzanie parametrów baterii, pomiary poboru prądu przez zegarek, co zapewnia dużą precyzję i niezawodność, stosujemy oryginalne i specjalistyczne baterie w pełnym wyborze.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
zegarmistrz, renowacja zegarów, naprawa starych zegarów, odnowienie zegarów, naprawa zegarka, baterie do zegarków, wymiana paska, naprawy zegarków, sprzedaż zegarków, zegarki, antyki, zegary z kukułką, budziki, zegary stare, zegary nowe, barometry, biżuteria złota i srebrna, zegary ceramiczne, artykuły dekoracyjne, paski do zegarków, baterie

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wodna 3 -5 (Stare Miasto)
61-781 Poznań, woj. wielkopolskie

Załączniki