Inox sp.j. W. Nawrocki, Z. Januszewski

Produkcja i montaż rurociągów, transporterów i zbiorników

Zbiorniki i pojemniki
ul. Starosądecka 1, 61-351 Poznań wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 875 91 37
Inox sp.j. W. Nawrocki, Z. Januszewski

Informacje

Opis działalności
Inox sp.j. W. Nawrocki, Z. Januszewski to firma z Poznania, działająca od 1997 roku. Zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji przemysłowych. Najczęściej są to instalacje dla przemysłu chemicznego, kosmetycznego i spożywczego.
Produkty i usługi
Stal nierdzewna i kwasoodporna to materiały używane przez firmę Inox to produkcji instalacji przemysłowych. Łączone są w całość wytrzymałymi spawami. W zakładzie powstają m.in. produkowane na wymiar zbiorniki z jednym, dwoma i trzema płaszczami, wyposażone w czujniki, włazy i mieszadła. Firma wykonuje też rurociągi przesyłowe do wody i innych cieczy, kanały sprężonego powietrza oraz transportery. Dzielą się na taśmowe, rolkowe i płytkowe. Ponadto firma wykonuje wsporniki do zbiorników i maszyn oraz takie konstrukcje jak:
-podesty obsługowe,
-platformy obsługowe,
-balustrady,
-poręcze,
-schody,
-drabiny.

Wykonywane są również wiaty, np. służące do zabezpieczenia maszyn lub materiałów budowlanych.

Wszystkie instalacje i konstrukcje są przez Inox dostarczane na miejsce, montowane i jeśli zachodzi taka potrzeba poddawane rozruchowi.

Inox oferuje wiele usług, dlatego najlepszym sposobem na ich poznanie jest wejście na stronę internetową. Pytania dotyczące oferty można kierować pod podany numer telefonu albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń